Archive: April 28, 2023

Bebeğiniz bir yolculukta nerede uyuyor?

Tim Bish tarafından resim

Kısa bir süre önce, bir bebeğin bir tatilde nerede uyuyabileceği konusunda beyin fırtınası yaptım, aynı zamanda evin tüm konforları eksik olduğunda onları gerçekten nasıl düşürdüğümüz gibi. Şimdi gençlerim evden uzakta olduğunda gerçek yataklarda uyumaktan mezun oluyoruz.

İnanın bana, 15 lbs’den daha azını değerlendiren herhangi bir kişinin gerçek bir yatağa ihtiyacı yoktur. (Ya da durumun olabileceği gibi uyku değil.) Aynı şekilde, bebeği gerçekten çıkarmak için garip bir yerde yatmadan önce ideal bir bebek masajı sağlamak istiyorum.

Bu yayın Facebook sayfamızda da bazı eğlenceli konseptler üretti: ped, kabarık koltuk, çamaşırhane sepeti, boppy …

Boppy’de uyuyan bebek; Chimothy27 tarafından resim

Öyleyse merak ediyorum, bebeğiniz bir yolculukta nerede uyuyor? Lütfen aynı şekilde tam olarak kaç yaşında olduğunu, çünkü bir çamaşır sepetine herhangi bir tür üç yaşındaki çocuk koymadığınızı anladığım kadarıyla!

Tubtime için bir oyuncak dondurun

Bu etkinliği, çocuğunuz için en iyi anaokulunu bulmanıza yardımcı olan web sitesi olan Savvy Source’dan aldım. Sadece okul öncesi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgilere sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda 2-6 yaş arası çocuklar için yaklaşık iki bazilyon aktivitesi de sunuyor. Birini nasıl seçersin? Onlara kategoriye göre göz atabilirsiniz, ama kim iyi bir sınavı sevmez? Okul öncesi yaşlı çocuğunuz hakkında bir sürü soruyu cevaplayın ve önerilen etkinlikler alın.

Bugün heyecan duyduğum şey “buz eritme ile eğlenceli”.

Küçük bir plastik oyuncak alın, dondurulabilir kapa yerleştirin (bir ziploc torbası kullanacağım) ve su ile doldurun. Bir Dixie fincan veya bunun gibi bir şey kullanabilirsiniz.

Su torbasını dondurun.

Bathtime’da çocuğunuza hazine dolu buz lekesi verin.

Çocuğun oyuncağa ulaşabilmesi için buzun erimesinin ne kadar sürdüğünü izleyin.

Çocuğunuz bu aktiviteyi ağırlaştırırsa ve keyifli bir bilim dersi yerine spastik, ıslak bir öfke nöbeti ile sonuçlanırsanız, lütfen beni suçlamayın. Bunu bu gece deneyeceğim ve henüz denemediğim bilinmesine izin verin.

Sözsüz Çarşamba | 6 ft. Kiraz Domates Bitkisi

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Söyleyebileceğiniz gibi, bu bitkinin çocuğumdan yaklaşık iki kat daha uzun olduğunu 3 feet duruyor. Bu, şimdiye kadar büyüdüğüm en yüksek kiraz domates bitkisi. O kadar uzun büyüyebileceklerini bile anlamadım! Kiraz domates bolluğumuzun tadını çıkarıyoruz. Onları her gün salatalarımda yiyorum.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu gönderiye bağlantı:

Çocuk Konsinye Mağazaları: İpuçları, Püf Noktaları ve Ticari Sırlar

Çocuklu herkes onları giyinmiş tutmanın sürekli bir savaş olduğunu bilir. Ayakkabılarını büyütmekten kotlarını yırtmaya, yeni satın aldığınız yepyeni sweatshirt üzerinde fıstık ezmesi bulaşmaya kadar, bütçenizi sürekli olarak üflediğinizi hissedebilir! Ancak çocuk konsinye mağazalarında alışveriş yapmak, bankayı patlatmanızı gerektirmeden onları sevimli ve örtbas edecektir. Kıyafetlerini, kitaplarını, oyuncaklarını ve ekipmanlarını ikinci elden satın alarak çocuklarınızın yaşamları boyunca binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

İkinci el satın almak da çevre için iyidir, çocuklarınıza en başından beri Dünya Ana hakkında önemli bir ders verir. Her yıl düzenli depolama alanlarında rüzgar yapan kıyafet miktarı şaşırtıcı. Konsinye dükkanlarına giderek dünyaya ve cüzdanınıza yardım ediyorsunuz.

Çocuk Konsinye Mağazaları: İpuçları, Püf Noktaları ve Ticari Sırlar

İşte ikinci el alışveriş için birkaç farklı seçenek ve akıllı alışveriş yapmanıza yardımcı olacak bazı öneriler:

Çocuk Konsinye Mağazaları Çevrimiçi

Etrafta dolaşan bir sürü littleniz varsa, muhtemelen gerçek pantolon takma ve bir mağazaya çıkma fikrinden etkilenmezsiniz. Neyse ki, bugünlerde web üzerinden tonlarca müthiş çocuk konsinye seçeneği var.

Thredup kişisel bir favori. Sadece kıyafetleri boyut ve markaya göre sıralamakla kalmaz, aynı zamanda “yeni” den “hafif yağma” ve daha fazlasına kadar “kullandıkları” konusunda da açıktırlar. Rafları kazmak yerine, aslında 3-6 aylık bedenden bebek gap pantolonlarını seçebilir ve neyin açıldığını görebilirsiniz! İyi şeyler hızlı bir şekilde gitme eğiliminde olsa da, sürekli olarak yeni envanter alıyorlar.

Kidizen, çocuk sevkiyatı için başka bir müthiş çevrimiçi seçenektir. Platformu, ülkenin dört bir yanından annelerin kendi mağazalarını başlatmalarına izin vererek tonlarca seçeneği ve büyük bir envanteri olduğunu ima ediyor. Nakliye ayrıca iyi bir fayda olan fiyata dahildir!

Çocuk Konsinye Mağazaları Online İpucu: Müthiş bir iade politikası olduğundan emin olun. Çocuklar o kadar hızlı büyür ki, sipariş ettiğiniz şeyi aldığınızda, uymayabilir ve farklı markalar çok farklı boyutlandırmaya sahip olabilir.

Yerel Çocuk Konsinye Mağazası Seçenekleri

Çoğu şehir ve kasaba ikinci el alışveriş için en az bir veya iki yerel seçeneğe sahip olacaktır. “Çocuk Konsinye” ve metropol alanınızın adı size bazı seçenekler sunmalıdır. Şahsen alışveriş çok daha fazla güçlük olabilir, ancak elinizde bir parça kıyafet tutuncaya kadar, hangi durumda olduğunu gerçekten söylemek veya boyut için işleri denemek zordur. Yerel mağazalarla ilgili müthiş şey, genellikle fiyatla pazarlık yapmaya çok daha hazır olmalarıdır. Katip’e daha da fazla devirip devredilemeyeceklerini sormakta tamamen özgür hissedin ”” ”Ne kadar zamandır tuttuklarına bağlı olarak, tipik olarak evet demeye ne kadar hazır olduklarına şaşıracaksınız!

Yerel Çocuk Konsinye İpucu: Alışverişe gittiğinizde, çocuklarınızın artık uymayan bazı eski giyim eşyalarını getirin. Pratik olarak ücretsiz için bazı yeni şeyleri takmak için yeterli para kazanabilirsiniz! Ayrıca, Yelp incelemelerine önceden göz atın.

Facebook’ta Çocuk Konsinye Mağazaları

Bölgeniz için satın alma, sat, facebook grubunun bir parçası mısınız? Ya yerel bir anne grubu? Bunlar, premium el-aşağı bulmanın müthiş yolları olabilir! Anneler her zaman yanıltmanın yollarını ararlar ve dolaplarında oturan başka birinin kıyafet küveti altın madeniniz olabilir. Yerel Facebook pazarınızı inceleyin ve herhangi birinin çocuklarının kıyafetlerini ucuza satıp satmadığını görün.

Facebook’ta aramak için bir başka müthiş şey de bebek ekipmanı. Altı farklı bebek koltuğuna kaydolacak anneleri tanıyorsunuz çünkü çocuklarının hangisini seveceğini bilmiyorlar? Değerli küçük meleklerinin giyilmeyi tercih ettiklerini fark ettiklerinde, zar zor kullanılan Mamaroo’yu denemek ve boşaltmak için en iyi Facebook’a gidecekler!

Facebook’ta Çocuk Konsinye Mağazaları İpucu: Soru sormaktan korkmayın veya satın almadan önce kıyafetleri şahsen görmek isteyin. Müthiş aydınlatma ve birinci sınıf bir kamera ile ratty kıyafetleri harika görünmesini sağlamak oldukça kolaydır.

Klasik Çocuk Konsinye Mağazaları

Kurtuluş Ordusu veya Şerefiye gibi büyük ikinci el mağazalar her zaman bir çocuk bölümü olacaktır. Giyim raflarını kazmak korkutucu olabilir. Zamanınız varsa, gizli hazinelere rastlayabilirsiniz. Bahar, yerel tasarruf mağazanıza gitmek için en iyi zamanlardan biridir; Çok sayıda aile dolaplarını temizliyor ve isteyerek bağışlıyor. Ayrıca, garaj satışlarını unutmayın ”” modası geçmiş gibi görünebilirler, ancak ne bulabileceğinizi asla bilemezsiniz!

Klasik Kids Konsinye Mağazaları: Görünmek için zaman harcamaya hazır olun. Şerefiye o kadar çok bağış alıyor ki, kıyafetleri yeni gibi etiketlerle boyanacak ve yırtılacak. İçeri girmeyi beklemeyin, etrafta beş dakika geçirmeyi ve çocuk başına dört yeni kıyafetle dışarı çıkmayı beklemeyin! A

Yazar hakkında:

Ayrıca zevk alabilirsiniz

Seni daha mutlu bir anne yapacak evde kalma anne programı

8 fYürümeye başlayan çocuğunuzun ve okul öncesi çocuğunuzun seveceği oyun oyunları!

Hadi kurnaz olalım! Kolay Rock Boyama Fikirleri

Daha sonra PIN -Â Çocuk Konsinye Mağazaları: İpuçları, Hileler ve Ticari Sırlar

Candidates need to Do Something Now; We Cannot wait until 2017

Sharing is caring!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Image courtesy of en.wikipedia.org

This country is headed in the wrong direction and something needs to be done now.  Obamacare, illegal immigration, ISIS, terrorism, economy, electromagnetic pulse (EMP), electrical grid, missile defense, the release of $150 billion of frozen Iranian assets – (nuclear weapons), the protection of Israel, before 2017 planned Parenthood will probably abort a lot more than half a million American babies, who is demanding that Congress check out EPA’s corrupt science and curb its abuses of executive authority?, the fundamental improvement of America….more…..
Instead of pretending that they can fix all problems as President, candidates need to remind Americans that Congress has the sole Constitutional authority to make law and proper funds. and they need to demand congressional action now. Lives and our economy and safety are at stake. We can’t wait until 2017 to change course. If you want to vote for the next presidential election, then consider getting help from election voting services. 

Jane M. Orient, M.D. describes why it is so crucial that we change course now and get our country back on the ideal track again.

Candidates need to Do Something Now; We Can’t wait until 2017

By Jane M. Orient, M.D.

Typically, presidential candidates say what they will do on their first day in the White House. and the Republican party keeps to promising to do something—once they win the House, and then the Senate, and then the White House, all three.

At this point, the country is fed up with promises—to repeal ObamaCare, to restrict the torrent of illegal immigrants, to stop ISIS, to repair the economy, and on and on. Meanwhile, the fundamental improvement of America is proceeding at a breakneck pace, and a lot of irreversible change (or destruction) can occur before 2017.

Take the Iran deal. as with ObamaCare, Americans don’t know what is in it. By 2017, Iran could get a nuclear warhead and the ability to detonate it 20 miles above middle America. The electromagnetic pulse (EMP) could destroy our electronics and power grid, plunging America into darkness and silence—and chaos, famine, and pestilence.

Related  how to care for yourself in 2021

If we release $150 billion of frozen Iranian assets, will they not be used for terrorist training and weapons? instead of aiding our enemies, why are we not protecting our electric grid and building a missile defense?

And does the non-treaty really commit us to attacking Israel—say for defending itself?
To their credit, Ted Cruz and Donald Trump went to Capitol Hill, putting aside differences to stand with others trying to stop this deal. Where are the other candidates, both Democrats and Republicans?
Before 2017, planned Parenthood will probably abort a lot more than half a million American babies, while collecting nearly a billion taxpayer dollars, plus profits from organ trafficking. and how lots of a lot more live-born infants will perish in its back rooms, or be vivisected to harvest “tissue” for research? how lots of a lot more young women will be molested because planned Parenthood ignores laws requiring the reporting of sexual abuse and statutory rape?

Rand Paul went to Washington, D.C., to support students for life of America. Ben Carson has a petition to Congress to cut off funding to planned Parenthood. Ted Cruz might be ready to push the issue to the point that Obama need to choose between funding planned Parenthood or the rest of the government. Where are the others in terms of action, not just words?

The population gap left by aborted American babies will be a lot more than filled by an influx of foreigners, lots of illegal, lots of invited as refugees. Billions will be spent on resettlement of foreigners, but little on supporting American women faced with a crisis pregnancy who want their baby to live. Some entrants will have a criminal record or gang affiliations. Some will be terrorists. Some carry infectious diseases such as drug-resistant tuberculosis. lots of will have no desire to become Americans.

Related  Herbal Remedies and treatments using Echinacea

Who besides Trump is speaking out unequivocally for effective procedures to stop the illegal influx?

Who will go over how and why we need to screen and track refugees?

Many other issues cry for severe attention from candidates. Trump deplores job loss caused by exodus of companies like Ford and Nabisco. but can even he “make” them stay by threatening tariffs or boycotting Oreos? other nations get cars and cookies too.

Image courtesy of presidential-candidates.insidegov.com

Who will describe why industry is leaving? who will talk about what will happen when the Obama EPA’s “Clean Air” policies cut off access to affordable, reliable electricity? who is speaking for our coal industry, which now supplies that power? who will point out that one of the few promises Obama is keeping is the pledge to bankrupt the coal industry and make the price of electrical energy soar? who is demanding that Congress check out EPA’s corrupt science and curb its abuses of executive authority?

Rand Paul has timidly said that claims about “climate change” might be exaggerated. Ben Carson opposes over-reaction. Ted Cruz and Donald Trump have taken on the climate-change juggernaut courageously. but so far, I haven’t heard the case that the most extreme anti-carbon guideline would have essentially zero effect on climate even if alarmists are correct.

Trump has shown that Americans want action and love confrontation with the establishment. Lives—and our economy and security—are at stake. We can’t wait until 2017 to change course.
Instead of pretending that they can fix all problems as President, candidates need to remind Americans that Congress has the sole Constitutional authority to make law and proper funds. and they need to demand congressional action now.

About Dr. Jane M. Orient
Jane M. Orient, M.D. obtained her undergraduate degrees in chemistry and mathematics from the university of Arizona in Tucson, and her M.D. from Columbia university college of Physicians and Surgeons in 1974. She completed an internal medicine residency at Parkland Memorial healthcare facility and university of Arizona Affiliated Hospitals and then became an instructor at the university of Arizona college of medicine and a staff physician at the Tucson veterans administration Hospital. She has been in solo private practice considering that 1981 and has served as executive director of the association of American Physicians and Surgeons (AAPS) considering that 1989. She is currently president of doctors for disaster Preparedness. considering that 1988, she has been chairman of the public health committee of the Pima county (Arizona) medical Society. She is the author of YOUR doctor Is Not In: healthy Skepticism about national Healthcare, and the second through fourth editions of Sapira’s Art and science of Bedside Diagnosis, published by Lippincott, Williams & Wilkins. She authored books for schoolchildren, and professor Klugimkopf’s Spelling Method, published by Robinson Books, and coauthored two novels published as Kindle professor Klugimkopf’s old-fashioned English Grammar books, Neomorts and Moonshine, a lot more than 100 of her papers have been published in the scientific and popular literature on a variety of subjects including risk assessment, natural and technological hazards and nonhazards, and medical economics and ethics. She is the editor of AAPS News, the doctors for disaster Preparedness Newsletter, and Civil defense Perspectives, and is the managing editor of the Journal of American Physicians and Surgeons.

If you would like to receive notifications about healthy living tips, health news, parenting and posts, please subscribe by means of email and follow us on Facebook, Pinterest , Bloglovin , Google+, and Twitter. 

Haber bültenimize abone ol. join our Social Network

Link to this post:Candidates need to Do Something Now; We Cannot wait until 2017
Related  royal Jelly consists of special Proteins and Nutrients

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Uyuyan bebeğinizi risksiz tutmanın dokuz yöntem

paylaşım umursuyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Uyku Oyunu Seviyorum: Uyku

Uyuyan bebeğinizi güvende tutmak için dokuz yöntem

Ani Bebek Ölüm Sendromu (SIDS) inanmak korkutucu! Evde ilk birkaç hafta boyunca bebeğinizin uyku atmosferinin etrafında dolaşarak çok fazla zaman harcamanıza neden olabilir. Profesyoneller SID’lerin tüm tetikleyicilerini anlamasa da, bunun olağandışı olduğunu ve ebeveynlerin SIDS tehlikesini azaltmak için yapabileceği birçok şey olduğunu anlıyorlar.

İşte bilmeniz gereken şey.

1. Hamilelik sırasında önlem başlar. Bebeğinize uygun doğum öncesi bakım alarak başlayın. Aynı şekilde, dumanlı ortamlarda alkol, sigara içmek veya zamana mal olmaktan kaçınmak da önemlidir.

2. Bebeğinizi sırtında uyumak için konumlandırın. İster naptime ister gece olsun, 1 yılın altındaki bebekler SIDS tehlikesini azaltmak için her zaman sırtlarında uyumalıdır. İstisna: Yanına veya midesine yuvarlanırsa, onu böyle bırakmak sorun değil. Büyük olasılıkla kendini geri döndürme yeteneğine sahiptir.

3. Bebeğinizi sağlam bir uyku yüzeyinde konumlandırın. Bebeğinizin beşik, mevcut uyku güvenliği gereksinimlerini karşılamalıdır (CPSC.gov adresinden daha fazlasını öğrenin) ve yatağı takılmış bir sayfa ile kaplanmalıdır.

4. Beşikte ekstra yok. Bu, doldurulmuş hayvanlar, gevşek yataklar, yastıklar, beşik tamponlar, yorganlar, yorgan veya uyurken bebeğinizi potansiyel olarak boğabilecek başka nesneler anlamına gelir.

5. Bebeğinizin yakınında uyu. Crib veya Bassinet’i kolun ulaşamayacağı yerde tutun. Ancak yatağınızda uyumasına izin vermeyin, bu da SIDS tehlikesini gerçekten artırabilir.

6. Emzirmenin yanı sıra bağışıklaşın. Araştırmaya göre, her ikisini de yapmak SIDS tehlikesini azaltabilir.

7. Bebeğinizi serin tutun. Bebeğinizin de sıcak olabileceği göstergeleri, terleme veya sıcak bir göğüs veya alnın bulunması. Temel bir kural olarak, onu sadece sıcak tutmak için giydiğinizden daha bir katmanda giymeniz gerekir.

8. Bir emzik sunun. Uyku veya naptime sırasında verilen emzikler SIDS tehlikesini azaltabilir. Ancak bebeğiniz ilgilenmiyorsa, sorun değil – zorlamak zorunda değilsiniz.

9. SIDS azaltıcı ürünleri önleyin. Paketin etiketinin söylediklerine rağmen, takozlar, özel şilteler ve uyku konumlandırıcılarının SIDS tehlikesini azalttığı gösterilmemiştir. In fact, they might cause suffocation.

Healthy Moms dergisi için Marygrace Taylor

Related  young children & Technology: exactly how to handle the Web with young Children

Link to this post:Nine methods to keep Your Sleeping infant Safe

5/5

(1 Review)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Uncategorized

IKEA neden bu sabah IKEA ile gezinen ebeveynler için

gizlice dikkat çekicidir – Tamam, iyi, ucuz Avrupa yatak sayfalarının, ışık fikstürlerinin ve raf sistemlerinin labirentinde tamamen kayboldum – önermenin ihtiyatlı olduğunu doğruladım. 45 Amerika Birleşik Devletleri mağazasından birinin yakınında çevrimiçi olmak için yeterli şanslı olanlara bir IKEA gezisi. (Avrupalı ​​okuyucular, merhaba! Burada olduğunuzu anlamadım! Hoş geldiniz! Wilkommen!)

İşte ebeveynlerin IKEA’ya gitmeden önce anlamaları gerekenler:

{harika haber}

Aile otoparkı. İki yaşında bir çocuğu taşımanın yanı sıra çok bekliyor musunuz? En iyi park etmeye davetlisiniz. ı aramak. Rica ederim.

Tamamen ücretsiz IKEA Hanehalkı programı kayıt yapmaya değer. Mağazanın önündeki bir kioskta yaklaşık üç dakika sürdü ve plastik bir üyelik kartı en iyi tükürdü. Belirli ürünler üyeler için indirimlidir. Örneğin bu gri dizüstü bilgisayar çantası 29,99 dolardı, ancak IKEA hanehalkı üyeleri için 19,99 dolardı. Ayrıca, o gün kaydolmak için tamamen ücretsiz bir dondurulmuş yoğurt aldım.

Benim için ücretsiz kahve veya çay. Üyeliğin bir yararı daha: IKEA ev üyeleri için her görüşte tamamen ücretsiz kahve veya çay. Hayır, bu yayın için ödeme yapmıyorlar – sadece gerçekten heyecanlıyım. Ya da çok kahve içtim, çünkü tamamen ücretsiz kahve!

Bebek bakım alanı. Gereksinim, tabanları değiştiren zemin tasarımında bir bebek bezi modifikasyonunda kaymazsınız. Mağazada bunu yapmak için özel yerler var.

Lazımlık eğitimi için ücretsiz çocuk bakımı. Bacağınızdan üç yaşındaki bir çocuk asılı olan şifoniyerler hakkında bir karar vermek neredeyse imkansızdır, bu yüzden çocuğunuz bir saat boyunca çılgın bir renkli, ancak zevkli oyun alanında oynamaya hazırsa bu mükemmel bir haber. Bununla birlikte, çocuk bakımı için son derece özel bir pencere vardır ve yüksekliğe dayanır. Yani 36 ve 48 inç arasında bir çocuğunuz varsa, şanslısınız (bölgesel IKEA’mda). Site, genç bölge olarak adlandırıldığı gibi, 37 ″ ila 54 ″ arasında çocukların Smaland’a hoş geldiniz.

Bu oyun mutfak alanı tamamen cinsiyet açısından tarafsız ve 99 dolar. Bu yüksek niteliklerin her ikisi de onu tercih ettiğim yeni oyun mutfağım yapıyor. Üst dolabı atlayın ve sadece 79 dolar.
Bu aynı diziden bebek yatağım var, bu da biraz genç erkek veya kız için sıradan bir ahşap bebek yatak istiyorsanız ideal. (50 dolardan daha az bir süre için diğer ev yapımı ve IKEA tarafından saklanan oyun mutfaklarına bakın.)

Restoran bebekleri ve küçük çocukları karşılamaktadır. Elinde çok sayıda yüksek sandalye, beş dakikadan fazla bir süre sandalyede oturamayanlar için oyunlar ve masanızın soğuduğu masanıza yerleşmeniz çok uzun sürdüğü durumda bir mikrodalga.

Çocuklar Salı günleri tamamen özgür yemek. En azından kontrol ettiğim Ikeas’ta yapıyorlar. Lütfen önceden arayın, ya da en azından çocuğunuzun yemeğinde beş dolar maliyeti varsa bana kızmayın.

Saçma mobilyalar yok. Elbette showroom katında bazı tuhaf ürünler var, ancak bütçe odaklı bir kreşe göz atıyorsanız ve fırfırları sevmiyorsanız, bir beşik, tabure veya hatta bir daha iyi bir kaynağa inanamıyorum 10 dolardan daha düşük olan lazımlık sandalyesi.

{uyarılar}

Kendi çantalarınızı getirin. Plastik çantalar yasamız olduğu için bunun sadece benim bölgemde olup olmadığından emin değilim, ancak eşyalarınızı eve getirmek için herhangi bir çanta veya kutu vermiyorlar. Hazır ol. Kollarımın kağıt ruloları ve arabama getirmek zorunda olduğum fotoğraf çerçeveleriyle dolu kollarımla kasada sona erdim. Bugün en büyük iki geri dönüştürülebilir bakkal kılıfımı getirdim ve kendimden çok memnun oldum.

Evde ölçün – ve dönüştürün -. Buradaki cesur evinde santimetre ile ilgili olduğunda aptallar olduğumuz için, bir dahaki sefere IKEA’da bir satın alma hedefindeyken, yer ve çocuklarımın yatak odası penceresi arasında çok sayıda santimetrenin tam olarak ne kadar olduğunu anlayacağım. Aklımda ne olacağını anlamadığım için komodin üzerinde karar veremedim. Ayrıca, Avrupa tarzında, genç yatak ketenleri santimetre ile özdeşleştirilir, bu nedenle küçük çocuk yatakları çok cazip olduğu için çocuğunuzun yatağını da belirleyin.

İndirimlerin yanı sıra freebies bir yana, Ikea birkaç ebeveyn ve küçük çocuklar için harika bir yolculuk. Yeni yürüyüşçülerken, kiddoslarım bir sandalyeye, bir sandalyeden ve bir sandalyeye tırmanmaktan çok daha fazla bir şey sevmedi. IKEA, dışkı, kanepeler, rock’çıların yanı sıra meraklı okul öncesi işçileri naptime’a kadar telaşlı tutacak futonların harikalar diyarıdır. Ikea’yı tamamen ücretsiz ev eğlencesi olarak öneririm, ancak hiç kimsenin satın almadan oraya giremeyeceğinden eminim.

İLGİLİ: Ayağa kalk ve ikiz yürümeye başlayan çocuklarla IKEA’ya gidin; Ikea’dan bir beşik boyamak