Çocuk Konsinye Mağazaları: İpuçları, Püf Noktaları ve Ticari Sırlar

Apr 17, 2023 category

Çocuklu herkes onları giyinmiş tutmanın sürekli bir savaş olduğunu bilir. Ayakkabılarını büyütmekten kotlarını yırtmaya, yeni satın aldığınız yepyeni sweatshirt üzerinde fıstık ezmesi bulaşmaya kadar, bütçenizi sürekli olarak üflediğinizi hissedebilir! Ancak çocuk konsinye mağazalarında alışveriş yapmak, bankayı patlatmanızı gerektirmeden onları sevimli ve örtbas edecektir. Kıyafetlerini, kitaplarını, oyuncaklarını ve ekipmanlarını ikinci elden satın alarak çocuklarınızın yaşamları boyunca binlerce dolar tasarruf edebilirsiniz.

İkinci el satın almak da çevre için iyidir, çocuklarınıza en başından beri Dünya Ana hakkında önemli bir ders verir. Her yıl düzenli depolama alanlarında rüzgar yapan kıyafet miktarı şaşırtıcı. Konsinye dükkanlarına giderek dünyaya ve cüzdanınıza yardım ediyorsunuz.

Çocuk Konsinye Mağazaları: İpuçları, Püf Noktaları ve Ticari Sırlar

İşte ikinci el alışveriş için birkaç farklı seçenek ve akıllı alışveriş yapmanıza yardımcı olacak bazı öneriler:

Çocuk Konsinye Mağazaları Çevrimiçi

Etrafta dolaşan bir sürü littleniz varsa, muhtemelen gerçek pantolon takma ve bir mağazaya çıkma fikrinden etkilenmezsiniz. Neyse ki, bugünlerde web üzerinden tonlarca müthiş çocuk konsinye seçeneği var.

Thredup kişisel bir favori. Sadece kıyafetleri boyut ve markaya göre sıralamakla kalmaz, aynı zamanda “yeni” den “hafif yağma” ve daha fazlasına kadar “kullandıkları” konusunda da açıktırlar. Rafları kazmak yerine, aslında 3-6 aylık bedenden bebek gap pantolonlarını seçebilir ve neyin açıldığını görebilirsiniz! İyi şeyler hızlı bir şekilde gitme eğiliminde olsa da, sürekli olarak yeni envanter alıyorlar.

Kidizen, çocuk sevkiyatı için başka bir müthiş çevrimiçi seçenektir. Platformu, ülkenin dört bir yanından annelerin kendi mağazalarını başlatmalarına izin vererek tonlarca seçeneği ve büyük bir envanteri olduğunu ima ediyor. Nakliye ayrıca iyi bir fayda olan fiyata dahildir!

Çocuk Konsinye Mağazaları Online İpucu: Müthiş bir iade politikası olduğundan emin olun. Çocuklar o kadar hızlı büyür ki, sipariş ettiğiniz şeyi aldığınızda, uymayabilir ve farklı markalar çok farklı boyutlandırmaya sahip olabilir.

Yerel Çocuk Konsinye Mağazası Seçenekleri

Çoğu şehir ve kasaba ikinci el alışveriş için en az bir veya iki yerel seçeneğe sahip olacaktır. “Çocuk Konsinye” ve metropol alanınızın adı size bazı seçenekler sunmalıdır. Şahsen alışveriş çok daha fazla güçlük olabilir, ancak elinizde bir parça kıyafet tutuncaya kadar, hangi durumda olduğunu gerçekten söylemek veya boyut için işleri denemek zordur. Yerel mağazalarla ilgili müthiş şey, genellikle fiyatla pazarlık yapmaya çok daha hazır olmalarıdır. Katip’e daha da fazla devirip devredilemeyeceklerini sormakta tamamen özgür hissedin ”” ”Ne kadar zamandır tuttuklarına bağlı olarak, tipik olarak evet demeye ne kadar hazır olduklarına şaşıracaksınız!

Yerel Çocuk Konsinye İpucu: Alışverişe gittiğinizde, çocuklarınızın artık uymayan bazı eski giyim eşyalarını getirin. Pratik olarak ücretsiz için bazı yeni şeyleri takmak için yeterli para kazanabilirsiniz! Ayrıca, Yelp incelemelerine önceden göz atın.

Facebook’ta Çocuk Konsinye Mağazaları

Bölgeniz için satın alma, sat, facebook grubunun bir parçası mısınız? Ya yerel bir anne grubu? Bunlar, premium el-aşağı bulmanın müthiş yolları olabilir! Anneler her zaman yanıltmanın yollarını ararlar ve dolaplarında oturan başka birinin kıyafet küveti altın madeniniz olabilir. Yerel Facebook pazarınızı inceleyin ve herhangi birinin çocuklarının kıyafetlerini ucuza satıp satmadığını görün.

Facebook’ta aramak için bir başka müthiş şey de bebek ekipmanı. Altı farklı bebek koltuğuna kaydolacak anneleri tanıyorsunuz çünkü çocuklarının hangisini seveceğini bilmiyorlar? Değerli küçük meleklerinin giyilmeyi tercih ettiklerini fark ettiklerinde, zar zor kullanılan Mamaroo’yu denemek ve boşaltmak için en iyi Facebook’a gidecekler!

Facebook’ta Çocuk Konsinye Mağazaları İpucu: Soru sormaktan korkmayın veya satın almadan önce kıyafetleri şahsen görmek isteyin. Müthiş aydınlatma ve birinci sınıf bir kamera ile ratty kıyafetleri harika görünmesini sağlamak oldukça kolaydır.

Klasik Çocuk Konsinye Mağazaları

Kurtuluş Ordusu veya Şerefiye gibi büyük ikinci el mağazalar her zaman bir çocuk bölümü olacaktır. Giyim raflarını kazmak korkutucu olabilir. Zamanınız varsa, gizli hazinelere rastlayabilirsiniz. Bahar, yerel tasarruf mağazanıza gitmek için en iyi zamanlardan biridir; Çok sayıda aile dolaplarını temizliyor ve isteyerek bağışlıyor. Ayrıca, garaj satışlarını unutmayın ”” modası geçmiş gibi görünebilirler, ancak ne bulabileceğinizi asla bilemezsiniz!

Klasik Kids Konsinye Mağazaları: Görünmek için zaman harcamaya hazır olun. Şerefiye o kadar çok bağış alıyor ki, kıyafetleri yeni gibi etiketlerle boyanacak ve yırtılacak. İçeri girmeyi beklemeyin, etrafta beş dakika geçirmeyi ve çocuk başına dört yeni kıyafetle dışarı çıkmayı beklemeyin! A

Yazar hakkında:

Ayrıca zevk alabilirsiniz

Seni daha mutlu bir anne yapacak evde kalma anne programı

8 fYürümeye başlayan çocuğunuzun ve okul öncesi çocuğunuzun seveceği oyun oyunları!

Hadi kurnaz olalım! Kolay Rock Boyama Fikirleri

Daha sonra PIN -Â Çocuk Konsinye Mağazaları: İpuçları, Hileler ve Ticari Sırlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *