IKEA neden bu sabah IKEA ile gezinen ebeveynler için

Apr 5, 2023 Uncategorized

gizlice dikkat çekicidir – Tamam, iyi, ucuz Avrupa yatak sayfalarının, ışık fikstürlerinin ve raf sistemlerinin labirentinde tamamen kayboldum – önermenin ihtiyatlı olduğunu doğruladım. 45 Amerika Birleşik Devletleri mağazasından birinin yakınında çevrimiçi olmak için yeterli şanslı olanlara bir IKEA gezisi. (Avrupalı ​​okuyucular, merhaba! Burada olduğunuzu anlamadım! Hoş geldiniz! Wilkommen!)

İşte ebeveynlerin IKEA’ya gitmeden önce anlamaları gerekenler:

{harika haber}

Aile otoparkı. İki yaşında bir çocuğu taşımanın yanı sıra çok bekliyor musunuz? En iyi park etmeye davetlisiniz. ı aramak. Rica ederim.

Tamamen ücretsiz IKEA Hanehalkı programı kayıt yapmaya değer. Mağazanın önündeki bir kioskta yaklaşık üç dakika sürdü ve plastik bir üyelik kartı en iyi tükürdü. Belirli ürünler üyeler için indirimlidir. Örneğin bu gri dizüstü bilgisayar çantası 29,99 dolardı, ancak IKEA hanehalkı üyeleri için 19,99 dolardı. Ayrıca, o gün kaydolmak için tamamen ücretsiz bir dondurulmuş yoğurt aldım.

Benim için ücretsiz kahve veya çay. Üyeliğin bir yararı daha: IKEA ev üyeleri için her görüşte tamamen ücretsiz kahve veya çay. Hayır, bu yayın için ödeme yapmıyorlar – sadece gerçekten heyecanlıyım. Ya da çok kahve içtim, çünkü tamamen ücretsiz kahve!

Bebek bakım alanı. Gereksinim, tabanları değiştiren zemin tasarımında bir bebek bezi modifikasyonunda kaymazsınız. Mağazada bunu yapmak için özel yerler var.

Lazımlık eğitimi için ücretsiz çocuk bakımı. Bacağınızdan üç yaşındaki bir çocuk asılı olan şifoniyerler hakkında bir karar vermek neredeyse imkansızdır, bu yüzden çocuğunuz bir saat boyunca çılgın bir renkli, ancak zevkli oyun alanında oynamaya hazırsa bu mükemmel bir haber. Bununla birlikte, çocuk bakımı için son derece özel bir pencere vardır ve yüksekliğe dayanır. Yani 36 ve 48 inç arasında bir çocuğunuz varsa, şanslısınız (bölgesel IKEA’mda). Site, genç bölge olarak adlandırıldığı gibi, 37 ″ ila 54 ″ arasında çocukların Smaland’a hoş geldiniz.

Bu oyun mutfak alanı tamamen cinsiyet açısından tarafsız ve 99 dolar. Bu yüksek niteliklerin her ikisi de onu tercih ettiğim yeni oyun mutfağım yapıyor. Üst dolabı atlayın ve sadece 79 dolar.
Bu aynı diziden bebek yatağım var, bu da biraz genç erkek veya kız için sıradan bir ahşap bebek yatak istiyorsanız ideal. (50 dolardan daha az bir süre için diğer ev yapımı ve IKEA tarafından saklanan oyun mutfaklarına bakın.)

Restoran bebekleri ve küçük çocukları karşılamaktadır. Elinde çok sayıda yüksek sandalye, beş dakikadan fazla bir süre sandalyede oturamayanlar için oyunlar ve masanızın soğuduğu masanıza yerleşmeniz çok uzun sürdüğü durumda bir mikrodalga.

Çocuklar Salı günleri tamamen özgür yemek. En azından kontrol ettiğim Ikeas’ta yapıyorlar. Lütfen önceden arayın, ya da en azından çocuğunuzun yemeğinde beş dolar maliyeti varsa bana kızmayın.

Saçma mobilyalar yok. Elbette showroom katında bazı tuhaf ürünler var, ancak bütçe odaklı bir kreşe göz atıyorsanız ve fırfırları sevmiyorsanız, bir beşik, tabure veya hatta bir daha iyi bir kaynağa inanamıyorum 10 dolardan daha düşük olan lazımlık sandalyesi.

{uyarılar}

Kendi çantalarınızı getirin. Plastik çantalar yasamız olduğu için bunun sadece benim bölgemde olup olmadığından emin değilim, ancak eşyalarınızı eve getirmek için herhangi bir çanta veya kutu vermiyorlar. Hazır ol. Kollarımın kağıt ruloları ve arabama getirmek zorunda olduğum fotoğraf çerçeveleriyle dolu kollarımla kasada sona erdim. Bugün en büyük iki geri dönüştürülebilir bakkal kılıfımı getirdim ve kendimden çok memnun oldum.

Evde ölçün – ve dönüştürün -. Buradaki cesur evinde santimetre ile ilgili olduğunda aptallar olduğumuz için, bir dahaki sefere IKEA’da bir satın alma hedefindeyken, yer ve çocuklarımın yatak odası penceresi arasında çok sayıda santimetrenin tam olarak ne kadar olduğunu anlayacağım. Aklımda ne olacağını anlamadığım için komodin üzerinde karar veremedim. Ayrıca, Avrupa tarzında, genç yatak ketenleri santimetre ile özdeşleştirilir, bu nedenle küçük çocuk yatakları çok cazip olduğu için çocuğunuzun yatağını da belirleyin.

İndirimlerin yanı sıra freebies bir yana, Ikea birkaç ebeveyn ve küçük çocuklar için harika bir yolculuk. Yeni yürüyüşçülerken, kiddoslarım bir sandalyeye, bir sandalyeden ve bir sandalyeye tırmanmaktan çok daha fazla bir şey sevmedi. IKEA, dışkı, kanepeler, rock’çıların yanı sıra meraklı okul öncesi işçileri naptime’a kadar telaşlı tutacak futonların harikalar diyarıdır. Ikea’yı tamamen ücretsiz ev eğlencesi olarak öneririm, ancak hiç kimsenin satın almadan oraya giremeyeceğinden eminim.

İLGİLİ: Ayağa kalk ve ikiz yürümeye başlayan çocuklarla IKEA’ya gidin; Ikea’dan bir beşik boyamak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *