İnsan vücudu dedektifleri yeni kurum müfredatı

Jul 6, 2022 Uncategorized

paylaşımını seviyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Heather Manley İnsan vücudu dedektifleri çalışma kitaplarının yaratıcısı ve Audio CD’ler yeni müfredatını ilkokullar için tanıttı. Sağlıklı Moms Magazine ve Dr. Manley, eğitim ile gençlik obezitesine karşı savaşı kazanabileceğimizi kabul ediyor.

İnsan vücudu dedektifleri kurum müfredatına gider, gençlere bedenlerinin tam olarak nasıl çalıştığı ve gıdaların vücutlarının tam olarak nasıl işlediğini tam olarak nasıl etkilediği konusunda sağlam bir temel sağlamak için tasarlanmıştır. Gençler, şimdi sağlıklı bir şekilde çevrimiçi olabilmelerini ve ömür boyu ideal sağlık için kurulabilmelerini sağlamak için bu anlayışı hak ediyorlar.

Her ilk kurum bu müfredatı sağlık ve sağlıklı yaşam dersleri için kullanmalıdır. Ulusal gereksinimlerin yanı sıra sağlık ve zindelik ve beslenme ölçütleri, akıllıca tahta dostudur, 3 ila 5 sınıflar için uygundur ve gençlerimizin en iyi şekilde sağlıklı olmasını sağlamak için hareketin ilginç bir parçasıdır.

“Dr. Heather Manley’nin İnsan Beden Dedektif Serisi, uzun süredir devam eden bir kitap koleksiyonudur. Bu güzel resimli deneyim hikayeleri her ana kurum müfredatının bir parçası olmalıdır. Çocuklar, vücutlarının tam olarak nasıl çalıştığı ve sağlıklı vücut işlevini desteklemek için ne yemeye ihtiyaç duydukları konusunda ne kadar çok bilgi sahibi olurlar, o kadar iyi! Çocukların yanı sıra ebeveynlere de yönelik olan bu kitaplar, çağdaş diyet hazırlık gıdalarımızın ürettiği birçok sağlık ve sağlıklı yaşam sorununu bir hanehalkına yardımcı olabilir. ” Julie Daniluk R.H.N.

Yeni müfredat hakkında bilgi yazdırmak için insan vücudu dedektifleri web sitesini ziyaret edin, böylece bir sonraki PTO tatmin edici veya kurum kurulu toplantısında paylaşabilirsiniz. Her temel kurumun bu ilginç yeni sağlık ve zindelik ve sağlıklı yaşam programı hakkında daha fazla şey keşfetmesi gerekir.

İlgili Yemek Hazırlığı Youngs’larınızla Kısıtlı Malzemelerle

Bu yazar hakkında

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalma coşkusu, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam bloguna yerleştirildi ve bir dizi özellik Sağlık ve Wellness Profesyonel Yazarlar ve Anne Blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Moms Sosyal Medya Ağı’nı yönetiyor, annenin doğal sağlığı ve sağlıklı yaşamının yanı sıra Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda da yönetiyor.

Bu yazıya bağlantı: İnsan vücut dedektifleri yeni kurum müfredatını tanıtıyor

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *