Bu tatil zanaat sandıklarını okul öncesi çocuklar için sevmek

Mar 6, 2023 category

Bu yayının Kivi Sandığı için bir reklam olarak geleceğini tamamen anlıyorum, ancak gerçek şu ki, iyi arkadaşlarıma bunu anlatacağım. benim kadar da.

Bu zanaat kitleri 20 $ ‘dır ve proje için gereken her şeyi içeren postada mevcuttur. Tutkal çubuklar, lastik bantlar veya delik delme için evinize göz atmanıza gerek yok.

Scarlett şu anda iki şeyle tüketiliyor: postadaki demetler ve zanaat projeleri, bu yüzden onun için mükemmel bir hediye olacak. Bunu yakaladın mı büyükanne? Sadece istediğiniz seti satın alabilir veya her ay yeni bir zanaat malzemesi kutusu ile üyelik başlatmasına izin verebilirsiniz.

Tatil kivi kasalarını değerlendirelim.

Noel teması: Â Gerektiğiniz her şey karton Gingerbread-ish evi yapar. Şeker veya kırıntı yok, ancak heck gibi sevimli. Ayrıca, 3 boya-salat süsleri yapmak için malzemeler.

El yapımı Hanukkah: Gençler iki şey yapacak: birincisi, ışıltılı, doku kağıdı kaplı bir menorah ve ikincisi, bir spin sanat dreidel.

Ve son olarak, gençlerin kendi kartlarını, kağıt dergilerini ve hediyelerle kullanmak için elle damgalı şeridi yapmaları için malzemeleri içeren bir set var. O sandığa “benim tarafımdan yapılan hediyeler” diyorlar.

+++

Açıklama: Evet, biz de Kivi Sandığı’nın sevgili müşterileriyiz. Bu bağlantılarla yaptığınız her türlü satın alma türü kendi zanaat alışkanlıklarımızı besler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *