Bebek patlamalarınızı keçe saç klipsleriyle

Feb 3, 2023 Uncategorized

Kamuflaj Postpartumdan yaklaşık 3 aydan 6 aya kadar saçınızı nasıl kaybetmeye başladığınızı anlıyor musunuz? Sonra ufacık küçük bebek kılları gibi büyürler; Bu yeni küçük kıllar bebek patlamalarınızdır.

Eğer bir bebek-kız anlıysanız, biraz da saç aksesuarları ile deney yapıyor olabilirsiniz, ancak bebek-erkek mamaları da, eğlenceli saç kupürlerine sahip olmalıyız!

Hairclips kullanmayı seviyorum ve yeni bir anne iken rutini seçmeyi akılda tutabiliyorum. Birincisi, biraz çiçekli büyük kullanmak, büyük göğüslerimin yanı sıra sarkık midemin üstünde eğlenceli bir alandı (“Gözlerime bak ve sürahilere bakmayı bırak!”). Ayrıca, Barrette’nin bebek patlamalarımı kasıtlı görünmesine ikna ettim.

Swanky Bambino tarafından Keçe Çiçek Saç Klipsleri

Swanky Bambino’nun bu keçe klipleri Oakland, CA’da 4 $ bir pop için el yapımı. Geçen Noel’de (Studio Grow’da örnek satışta) kendi çoraplarım için birkaç tane aldım ve çok fazla iltifat aldım. Kısa bir süre önce onların web sitesini keşfettim ve çok daha fazla (nakliye dahil 20 $ daha az için. Yeehaw!) Aldım.

Bu saç klipslerini veya diğer benzer saç kiplerini kullanarak birkaç fotoğrafımı keşfetmeye çalıştım. Ne yazık ki, neredeyse her zaman kamerayı kullanıyorum, aynı zamanda kendi portreleri aldığımda, saç kliplerinin ne kadar harika olduğunu tam olarak göremezsiniz (sadece çenemi yapmak için yukarıdan alınan aptal bir yüz sırı tanımlanmış görünün). İşte, fotoğrafa girmek için bir ipucu daha! (Son TV spotlarımızdan hoşlanıyorsanız, bir tane kullanıyorum.)

Kamufle bebek patlamaları için denediğim birkaç saç seçeneği daha var: başörtüsü ve güneş gözlüklerini kafa bandı olarak kullanıyor (ama bunu sadece yaz aylarında tutarak kaçabilirsiniz, biliyor musunuz?).

Bu sorunu biraz yetenekle çözmek için her türlü hack ve fikir fikirleri için hazırım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *