4 Ekim Salı günü sevdiğiniz bir bayan için nazik bir şey yapın

Jun 16, 2022 Uncategorized

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Nazik atıştırmalıklar, her yere cömertlik eylemlerini yaymak hedeftir. Her ayın ilk Salı günü, müşterilerini ve bölgesel mahalleleri belirli bir tür bir misyon ortaya çıkarmakta zorluk çekiyorlar. Eğer bu “görevlerden” biri için yeterli insan gösteriyorsa, büyük bir dünya türü eylemi ortaya çıkaracaklar.

Ağustos 2011’de ülke çapında 10.000’den fazla Kindaholic, açık havada çalışan birine soğuk bir içecek sağladı – bina işçileri, posta taşıyıcıları, cankurtaranlar ve daha fazlası dahil! Kind Atıştırmalıklar, Denver Area Whole Foods Markets ve Colorado Koalisyonu ile ortaklık yaptı ve evsizler için çok sayıda evsiz çocuk ve okulun başlangıcı için umutsuzca ihtiyaç duydukları sarf malzemeleri.

Bu Ekim Meme Kanseri Anlama Ayı onuruna, nazik atıştırmalıklar herkesi hayatınızı etkileyen bir bayana düşünceli bir not veya e -posta göndermeye teşvik ediyor. Yeterli insanlar bu tür görüşme görevini kabul ederse, Kind Radyasyon ve kemoterapi geçiren kadınlara bakım demetleri sağlamak için Ulusal Meme Kanseri Vakfı ile ortaklık kuracak ve cesur savaşları sırasında onlara rahatlık ve destek getirecektir.

Lütfen bu görevi kabul etmek için http://www.kindsnacks.com/world/mission adresini ziyaret edin. Küçük bir cömertlik eylemi uzun bir yol kat edebilir!

Nazik

Kind, tüm doğal somunun markası ve görebileceğiniz ve telaffuz edebileceğiniz bileşenlerden yapılmış meyve çubuklarının yanı sıra atıştırmalık için yeni bir işlev sağlayan bir harekettir.

Türde işleri biraz farklı yapıyoruz.

Tür, bütünsel nezaket ilkesi üzerine kuruldu ve yanlış uzlaşmaları önleyen yeni yollar üretmekten gurur duyuyoruz. “ya da” yerine “” ve ”diyoruz. Sağlıklı, ayrıca lezzetli, pratik, sağlıklı, ekonomik olarak sürdürülebilir ve sosyal açıdan etkili seçiyoruz. Kindsnacks.com

Bu yazar hakkında

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalmak için bir coşku, 2007 yılında sağlıklı Mommies dergisine başladı. Sağlıklı Mommies dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam blogu ve bir dizi özelliklere yerleşti. Sağlık ve sağlıklı yaşam profesyonel yazarları ve anne blogcular. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bu tatilde çok daha fazla protein için daha az tatlı

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Momies Sosyal Medya Ağı’nı yönetiyor, Annenin Doğal Sağlığı ve Sağlık ve Wellness Store’un yanı sıra Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda

Bu yazıya bağlantı: Salı Ekim’de sevdiğiniz bir bayan için nazik bir şey

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *