Çocuklarla birlikte, yüksekler ve alçaklarla seyahat etmek

Jul 2, 2022 Uncategorized

En güncel tatilimle ilgili büyüleyici şey – çocuklarla – kendimi sadece tüm belirsizliklerle başa çıkmalarına yardımcı olmak için çıldırmak yerine şımarık bir olumlu zihniyet modellediğini keşfettim. Evden 2500 mil uzakta çok kuşaklı bir ev tatilinde olmanın lezzetlerini ve dramalarını bile saymıyor, tam burada yolculuğumuzun öngörülemeyen 10 anı var:

Küçük çocuk 20 sıraya oturdu. Yoksa o mu? Hava sağlayıcımızla (ve büyük olasılıkla diğerleri) yeni bir kuruş-pinching politikası, 30 $/koltuk/bacak eklemek istemedikçe yolculuğumuzun 4 ayağından 2’si için koltuk seçmemi sağladı (bu ek 300 $ ‘ı ek 300 $’ dır. İnsanlar, hayır teşekkürler !!). Denetlediğimizde, giriş aracısı biletleri karıştırdı, böylece Sawyer her uçuşta geri kalanımızdan 20 sıra uzakta oturduğuna inandım. Sessiz panik saldırısı #1.

Bir koşu arabasını kontrol edemeyeceğiniz ortaya çıkıyor. Görünüşe göre, bu politika iki yıldır kitaplarda olmuştur, ancak daha büyük bebek arabanı kapıda inceleyemeyeceğiniz zor yöntemi keşfettim. Biz de sökme ve sigorta talebinde bulunmamız istendi.

Uçuş gecikmeleri uçuş gecikmeleri. Hava ile ilgili uçuş gecikmeleri, bir sonraki uçuşumuzdan 8 dakika sonra bizi inmemize tetikledi. Çocuklar uçuş terminalinde koşmaktan mutluluk duyuyorlardı, ancak anlarda son derece endişeli
“Uçağımızı kaçırırsak ne olur anne?”
“Yapmayacağız tatlım”
Peki ya yaparsak?
“Ah, bizi bir tanesine daha koyacaklar.”

Daha da kötüsü, Heck gibi koştuk (Sawyer, onu getirdiğim ve Ran, BTW) sadece ikinci uçuşun da ertelendiğini keşfetmek için nefret ediyorduk.

Havayolu bagajımızı kaybetti. Çantaların ikinci uçak için koşmamaya karar verdiğini ve Teksas’ta bir akşam için geride kaldığını varsayıyorum. Jogging arabası uçuşun yanı sıra çok daha atletikti. Gece yarısından bir süre sonra, Alec’in yanı sıra çocuklar da bu gerçeği bulurken, Sawyer ve Jammies’e girmek için uçuş terminal duş odasını kullanıyordum – yanı sıra lazımlık içinde kaka! Sadece üç talihsiz yaşlı olanı bulmak için bit insanımdan son derece memnun hissederek hane halkı döndüm.
“Neden bu kadar mutlusun anne?”
“Sawyer’dan ve onun korkmasını istemiyorum.”
“Şimdi ne yapacağız?”
“Çantalarımız bir sonraki uçuşta olacak ve yapmadıkları takdirde Target’a yeni yüzeyler alacağız.”

Havayolu bize aracımızı almak için yola çıkmanın yanı sıra bize bir ödünç veren güçlendirici koltuk sağladı.

Süper harika araç vale parkında ortaya çıkıyor. Tam yüzümdeki bir gülümsemeden rahatsız olmanın yanı sıra çok daha fazla beklemeyi yönetemediğime inandığımda, vale bize mükemmel Nissan Pathfinder ödünç alıcı otomobil ideal bagaj talebimizi gösterdi. Yorgun bir geçiş gününden sonra tam olarak ne kadar harika göründüğünü ve tam olarak içeride ne kadar paketlediğimizde güldük. Sırt çantalarımızı ve bebek arabamızı hızla şekillendiriyor.

Arkadaşlarımın bodrumunun yanı sıra mahallenin memnuniyeti. Yüksek bir kurum arkadaşı, eşiyle Richmond, VA’da yaşıyor ve iki bit erkek çocuk. O zaten bizim gezimizin bir sonraki ayağından önce (yarım günlük bir yolculuk) önce yumuşak bir iniş olarak evini açmayı kabul etmişti. Her ne kadar biz de uykuya dalmadan önce kontrol etmek için bleary gözlü olmasına rağmen, gençler ertesi sabah yırtılmayı sevdiler. Aynı şekilde uçuş terminaline dönmeden önce popolarımızı (tam olarak aynı seyahat kıyafetlerimizde) terledik ve çantalarımızı geri kazandık. Tüm kayıp bagajlar kurtarıldı, bu yüzden sonuçta bir hedef koşu yapmadık.

Araç içi zevk sisteminin yol gezisi sevinçleri. DVD oynatıcısına bağlı başlık içi ekranlar ve kendi KIDICED iPad’imiz arasında, çocuklar pencereden zar zor baktı. Web trafiğinin bir katil olduğunu düşünerek bizim için harika. Sawyer her iki yönü de uydurdu; onu korusun.

Otel bize bir yerine iki süit sağladı. Ben bir çift kişilik yatak istemek için kayak/travelocity kullanarak geri dönüş bacağı için otel alanı rezervasyonu. Ben bir gece rezervasyon ve bir beşik talep doğrulamak için bir gecede çağırdı, otel onlar aşırı sermaye (oh hayır !!) ancak bize uymak için bize iki kral süit (oh evet? ). Mekanlar bitişik olmadığından, esas olarak boş alanı uyuyan çocuklarımızı uyandırmayacak bir duş odası olarak kullandık. Yaşam alanındaki katlanmada uyuduğumuzun yanı sıra yavrular gibi kral yatağa paketlenmiş büyük çocuklar.

Tekrar uçuş terminali ile çalışıyor. Bizim son konaklama için, bize büyük bir öğle yemeği aldım gibi çok zaman vardı. Biz gerçekten yaymak için büyük bir alan vardı, biraz fazla alan. Yedekleme dakikalarıyla, kapıyı iki kez kontrol etmemiz gerektiğini önerdim. aynı zamanda – anlamaz mıydınız? – Giriş üzerinde değiştirilmiştie daha fazla terminal. Biz geri dönmeye geri döndü (neyse ki bu sefer, jogger yaptı!) Ve uçağa binmek için son insanlar vardı. Kısa AirTrain yolculuğu sırasında, tekrar ele almam gerekiyordu. Diyalogu #3’te yeniden düzenleyin.

Otopark servis otobüsümüzde bir evcil köpek. Oğullarımdan biri köpeklerin çok fobisi, bu yüzden bu maceramızı sona erdirmek için berbat bir yöntemdi.

İki uçuş günü, iki sürüş günü, bir otel konaklama ve eğlence saatleri dahil çılgın bir eğlenceli yorucu gezi oldu … Hattımızda vardı harika zaman saymak bile!
+++
Açıklama: Nissan’daki büyük insanlar bana 3. sırayla (hiç kullanmadık) 2013 Pathfinder ve sevdiğimiz harika çok yönlü yedek kamera sağladı. 3 oğlumuz 2. arka koltukta kolayca şekillendirildi ve Holden’in ilk kez bir güçlendirici kullanmamasıydı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *