En iyi cinsiyet ortaya çıkarma dekorasyonları + özel açığa çıkma fikirleri

May 4, 2023 category

Aşırı yüklemeye hazır olun, bu cinsiyet ortaya çıkıyor dekorasyonlar ve özel cinsiyet açıklama fikirleri sevimli !!! İşte buradasın. Sonunda hamile olduğunuzu öğrenmek için çok kendinden geçmişsiniz ve kafanızın içinden geçen bir milyon düşünceye rağmen, bir düşünce öne çıkıyor gibi görünüyor.

Çocuk mu kız mı? O kadar da değil, her iki şekilde de önemli değil, bu küçük kişiyi biraz daha iyi tanıdığınızı tanımak istiyorsunuz! 5 yıl önce, doktorun randevusuna kadar bekleyecek ve hemşire nihayet bebeğinizin cinsiyetine dikkat çekene kadar beklenti içinde oturacaksınız.

Sonra Instagram oldu ve pek çok şeyde olduğu gibi, cinsiyet partilerinin önemli bir şey haline geldiğini ortaya koydu (hamileliğinizde ciddi bir anıtsal an gibi). Bazı insanlar bu partilerin biraz anlamsız olmaları konusunda dikkatli olsa da, oldukça eğlenceli olduklarını düşünüyoruz.

Ve ayrıca, hamile mamalar kutlamak için herhangi bir mazereti kullanmalı, değil mi? En iyi fikirleri bir araya getirdik ve bu kutlamayı planlamanıza yardımcı olacak bir rehber oluşturduk. Hatta en sevdiğimiz cinsiyet açıklamalarımızdan bazılarına bile attık çünkü neden olmasın?

En iyi cinsiyet dekorasyonları ortaya çıkarır ve fikirleri ortaya çıkarır

Unutmayın, bu fikirler ve dekorasyonlar, düzenli bir parti, sürücü parti, sanal parti veya sadece yakın aileniz için bir açıklama yapmayı seçiyor olsanız da ilham olarak kullanılabilir. Nasıl kutlamayı seçersiniz ve kiminle paylaştığınız kesinlikle size kalmış!

Cinsiyet Fikirlerini Kişilik Türüne Göre Açıklayın

Eğlenceli ve özel bir dönüş için özel cinsiyet açıklama fikirlerimizi kişilik türüne göre parçaladık. Onlarda gezinirken eğlenin, çok sevimli. Ve, Planning’inizi kolayca bezelemenizi yapmak için cinsiyet açığa çıkma dekorasyonları için fikirlerimizi kontrol ettiğinizden emin olun !!

Özel anne için

“Eski Günlerde” yaptığımız gibi Doktor’da yeni eklemenizin cinsiyetini bulmak hala iyi. Bu deneyimi gerçekten özel hale getirmenin bazı yolları var. Yakında büyükanne ve büyükbabalar, teyzeler ve amcalar gibi ultrason randevusuna davet etmenize izin vermeye açık olup olmadıklarını görmek için doktorunuza danışabilirsiniz.

Ayrıca size 3D fotoğraflar sağlayacak özel ultrason ofisleri de var ve burada cinsiyeti bulmak oldukça popüler. Bu ofislerle ilgili bir fayda, odaların genellikle arkadaşlarınızın ve ailenizin oturması için bebeği ve kanepeleri görmek için büyük bir ekranla gerçekten rahat olmasıdır.

Bu aynı zamanda aileye üçüncü veya dördüncü veya hatta beşinci çocuk ekleyen aileler için gerçekten şaşırtıcı bir deneyim olabilir, çünkü bu ofisler genellikle tüm çocuklarınız için normal doktordan çok daha kolay bir yerdir.

Rekabetçi ikili için

Seni bilmiyorum, ama her zaman kazanma şansım olan şeylere katılmak için hazırım. Bir taraf seçtiğiniz bir cinsiyet açıklama partisine katılmak oldukça şaşırtıcı olurdu; Mavi veya pembe! Gerçek açıklama anına dahil edebileceğiniz bazı gerçekten müthiş spor tema fikirleri var.

Bazı fikirler için aşağıdaki YouTube videosuna göz atın ve başarısızlıklardan kaçındığınızdan emin olmak için. Tozla dolu bir beyzbol, futbol veya futbol topuna ihtiyacınız olacak. Bir vuruş yaptıktan veya vurduktan sonra herkesin cevabı olacak!

Tüm konuklarınız birbirinize karşı kök salacak, belki de anne ve baba. Sides seçerken, ortaya çıkmayı inanılmaz derecede heyecan verici hale getirirken, elbette, tatlı yeni bebeğinizin cinsiyetini bulduktan sonra herkes aynı takıma geri dönecek.

Bu eğlenceli cinsiyet açıklamasına göz atın-

Rekabetçi açıklama için cinsiyet ortaya çıkarma dekorasyonları

Tahminleri korumak için Etsy’de sevimli kara tahta
Bir beyzbol teması için en iyi davet
Süper eğlenceli takım fotoğraf sahne
Mavi vs pembe boncuk kolyeler
Kolay Beyzbollar
Futbolu ortaya çıkar
Cinsiyet Futbol Topu

Sinsi anne için

Çoğu zaman bir cinsiyet açığa çıkan partisinde şok olan Anne ve Baba’dır, ancak durum böyle değildir. Sürpriz planlamaya da katılabilirsiniz! Bazı yeni anneler ve babalar, ailelerinden olağandışı bir vuruş elde ederler.

Pastayı dışarıda olan şey için temalı alabilirsiniz, bu şekilde sadece partide pastayı dışarı çıkarmak misafirlerinizi şok edecektir. Bir country müzik hayranıysanız, muhtemelen Florida Georgia Line’ın Tyler Hubbard ve ortağının bu değerli fotoğraflarını, ebeveynlerine bir işaret taşıyan evcil köpekleri tarafından hamile olduklarını söylediğini gördünüz.

Bu fikrin çalabileceğini söylüyoruz ama cinsiyeti ortaya çıkarmak için kullanabiliriz çünkü hiçbir şey yavrulardan ve bebeklerden daha iyi değildir, duh. Kendimiz için cinsiyeti öğrenmek için sabırsızlananlar için başka bir fikir, sosyal medyada bir yazı ile ortaya çıkarmaktır.

Çok fazla farklı fikir dahil edebilirsiniz (aşağıda modaya uygun anne altında sağlanan hemen hemen her şey gibi), ancak sadece bir fotoğraf çekip gönder. Haber beslemelerini aşağı kaydıran herkes eğlenceli bir sürpriz olacak! Bu aynı zamanda anne ve babaya bir spesifya verecekL Bir parti önünde değil, kendilerini işlemek için bir an.

Bebek 3 bir erkek bebek !! ð ’™ ðÿ’ ™ biz çok kendinden geçmiş ve zaten ona aşıkız! Destek ve nazik sözler için hepinize teşekkür ederim. Çok şey gösteriyor! ¤. Nathan’a bir kız kardeşi mi yoksa bir erkek kardeş mi isteyip istemediğini sorduğumuzda, her zaman küçük ayakları olan bir bebek istediğini söyledi! ðÿ¤ £ ðÿ¤ – Bebek çocuğumuzu ve küçük ayaklarını tutabilene kadar 4 ay daha fazla! ð £ £

Audrey (@Mamadrey88) tarafından 5 Şubat 2018’de saat 11: 36’da paylaşılan bir yazı PST

Sinsi Mama için Cinsiyet Dekorasyonları

Cinsiyet, duman çubuklarını ortaya çıkarır- cinsiyet duman çubukları cinsiyet ortaya çıkarmanın müthiş bir yoludur. Amazon’da gerçekten eğlenceli olanlar var!
Cinsiyet, keklerin ortaya çıktığını açıklıyor kekler başka bir müthiş seçenek ve inanılmaz derecede lezzetli. Bu mizahi cupcake toppers’a göz atın.
Cinsiyeti Yürütme Kurulları- Bu büyüleyici metin, yavrularınızın boynunun etrafında taşınacak kadar küçüktür.

Tatlı dişli anne için

Muhtemelen kekten daha iyi bir şey yok, özellikle de içinde küçük bir sır olan kek. Cinsiyet Reveal Cakes makalemizde kontrol edebileceğiniz çok sayıda farklı kek ve tasarım var.

İstediğiniz herhangi bir temanın bir partisini atın ve pasta eşleşmesini sağlayın. Partinin yaklaşık yarısında, tüm misafirlerinizin pastayı keserken toplanmasını bilmesine izin verir.

Cömert bir dilim kesin ve onu çektiğinizde iç kek rengi ortaya çıkacak! Hepiniz daha sonra nefis bir tatlıyı terk ederek kutlayacaksınız.

7 Şubat 2018 saat 17: 47’de Angie’nin Dream Secasmations (@angiesDreamDecorations) tarafından paylaşılan bir yazı

Cinsiyet Tatlı Diş Anne için Dekorasyonlar

“O” cinsiyeti kek topper dekorasyonunu ortaya çıkarır
Arsız “Seks için Burada” Cupcake Toppers
“Tutus veya Touchdowns” Topper

Modaya uygun anne için

Pekala, siz insanlar tüm bu durumun gerçek Instagram yıldızlarısınız. Su tabancası dövüşlerinden her şeyi başlatan kutu fikrine kadar tonlarca eğlenceli fikirler var. Konfeti poppers, balon sürümleri ve pembe veya mavi şekerle dolu bir pià ± ata, bir ömür boyu beslemek için çarpıcı fotoğraflar sağlayacak fikirlerdir.

Mavi veya pembe duman bombaları sevimli fotoğraflar çekmenin başka bir yoludur ve şimdi ideal anneler arasında gerçekten popülerdir. Bir annenin 3 erkekten sonra sürpriz olduğunu öğrendiği ikizlerin bu Instagram duman bomba gösterisine göz atın.

Bu yazıyı Instagram’da görüntüleyin

Kristy tarafından paylaşılan bir yazı (@kristydenney)

Aynı yol boyunca, herkese beyaz renkte görünmesini ve renk çalışmaları sırasında kullanılan holi tozunu tedarik etmesini de söyleyebilirsiniz. Konukların birbirlerine atmaları için her iki renkte de sağlayın, ancak kendiniz sadece açık rengini spor yaparak büyük bir giriş yapmak için bekleyin.

#Dönen çok sayıda özel seçenek var ve seçtiğiniz her şey kesinlikle konukların konuşmasını sağlayacak.

En İyi Erken Noel hediyesi! ðÿž „Yine bir teyze olacağım !! #itsagirl

23 Aralık 2017 saat 16: 41’de Kirsten Gilliam (@Kirstengilliamphotography) tarafından paylaşılan bir yazı PST

Moda süslemeler

İki 12 cinsiyet cinsiyeti konfeti toplarını ortaya çıkarır
Cinsiyet açığı için sevimli ve düşük maliyetli konfeti
Sevimli püsküllü konfeti dolu bir balonlar
Holi renk tozu

Uzak sevdikleri olan anne için

Hayat bizi her türlü yeri alır ve çoğu zaman bizi bu özel anları paylaşmak istediğimizden uzaklaştıran yollara yöneliriz. Sizin için durum buysa, haberlerinizi paylaşmanın bazı büyüleyici yolları vardır. Etsy’nin her yerinde bulunan sevimli kart duyuruları gönderebilirsiniz.

Hatta yakın ailenize ve arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz bu büyüleyici küçük paketlere sahipler. Küçük bir kutu açarlar ve daha sonra ortaya çıkma için bir balon patlarlar!

Bonus Fikirler!

İşte Pinterest’te seçtiğiniz herhangi bir parti teması için işe yarayan cinsiyet açıklama dekorasyonlarının bir avantajı listesi!

Dalgalı koni ile Sundae Bar

Mavi veya pembe parti yumruk

DIY Pamuk Şeker Konileri

DIY Cinsiyet Bebek Pastası Pops

Süper güzel pembe yaban mersini limonata

Süper Güzel Mavi ve Pembe Konfeti Oreos

Bu renkli sisi hemen hemen her lezzetli muamele püskürtün!

Karşılaştığınız en iyi cinsiyet dekorasyonları ve fikirleri nelerdir?
Yeni anneler için bu harika makaleleri de sevebilirsiniz:

Her yeni annenin okuması gereken 52 alıntı
Yeni doğan annelerin bilmesi gereken şeyler
Doğum izninizde yapılacak 25 etkinlik

Daha sonra sabit-

*Açıklama Bu yazı Amazon ve RewardStyle’dan bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *