Genç Haneler İçin Venta Airwasher’in Avantajları

Jun 19, 2022 Uncategorized

paylaşımı bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.js

Alerjiler, soğuk algınlığı, kanlı burunlar, krup … Çocuğunuz her türlü rahatsızlığa sahip olduğunda, tüm eviniz etkilenir. Hoşlanmalarınızın yatıştırılması, birincil endişenizdir, ancak bu kötü semptomları pasta kesebilirseniz? Mayo kliniğine göre, soğuk virüslerin kuru koşullarda ortaya çıkması ve kuru mukoza zarları, boğaz ağrısının yanı sıra havalı burnuna neden olur. İç mekan havasını tedavi etmek, korkunç kafalarını artırmadan önce semptomlarla uğraşmanın bir yönüdür.

Hepimiz nemlendiricileri ve hava temizleyicilerini kullanmayı, ancak evinize her gün nasıl yardımcı olabilirler?

Tutarlı kullanımla, nemlendiriciler ve hava temizleyicileri, havaya ıslaklık ekler ve ayrıca evinizin kir, toz, polen, toz akarları ve hayvan kılını filtreleyin. Ancak Mayo Center personeli, tüketicileri nemlendiricinin yanı sıra hava temizleyici filtrelerinin yanı sıra, birimlerin de kalıptan, mantarların yanı sıra bakterilerin yanı sıra rutin olarak temizlenmesini sağlayacak şekilde uyarır.

Venta airwashers, endişeyi yanı sıra değiştirmenin yanı sıra, filtrelerde para kazanmanın yanı sıra rahatsızlıktan uzaklaşıyor. Soğuk buharlaşmayı kullanmak (bu yüzden bit kısımlar yanmaz) yanı sıra, diskleri havaya ıslaklık getirmeyi sağlamaz, buharlaşma var, ancak aşırı nemlendirici olmaz. Hava, özel iç ortamınıza dayalı olarak sağ kısmına nemlendirilir.

Peki ya öğeleri filtreleme?

Venta Airwasher, bir hava temizleyici yanı sıra bir nemlendiricidir. Bitler, ıslak bir dönüm disk yığını üzerinden geçerken, yığını ve daha sonra suya doğru çekilir. Su, kir bırakarak, birimdeki tozun yanı sıra buharlaşır. Venta, her 10-14 günde bir alt konut sistemini durulama veya silerek veriyor.

Bir annenin zihni rahat olduğunda, hayat biraz daha sorunsuz çalışıyor gibi görünüyor. Endişenizin alerjenlerinizin evlenmesi ya da bit kısımlarını tanıtmak, bir nemlendirici yanı sıra hava temizleyici de bir nemlendirici, evde sağlıklı yaşam için proaktif bir seçenek olup olmadığı.

Bu yazıyı beğenirseniz, bu hikayelerden zevk alabilir.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu Mesajın bağlantısı: Venta airwasher’ın avantajları Genç aileler
Meyan kökünün sağlığı ve sağlıklı yaşam yararları

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *