Makin ’: Cartoon’dan ilham alan yemekler

May 12, 2023 category

Jen Reneeâ tarafından paylaşmayı belirttiğim bir yazıya yer işareti koydum. “Yemeğinizle oynamak iyi” yazdı. Daha fazla anlaşamadım.

Jen’in kızı için yaptığı temel gıda tasarımlarını seviyorum. (Bunları sabitleyecekseniz, lütfen bunu orijinal kaynaktan yapın.)

Önemli olan, bir veya iki çerez kesici kullanmaktır, bu da beni çok mutlu ediyor çünkü çok sık kullanılmayan büyük bir Ziploc çerez kesicim var.

Başka bir yetenekli yemek sanatçısı benim arkadaşım Wendy. Bu fotoğraflarla Pinterest-Crazy gitmek istiyorsanız, galerisi başlamak için yerdir. Bunlar bazı çocuklarının öğle yemeği. Öğle yemeğini katlama veya elmaları katmanlama şekli gibi bazı temel şeylerle onları nasıl özel kıldığını gerçekten seviyorum.

Wendy’nin hiç bitmeyen yaratıcılığından esinlenerek, Noel arifesinde çocuklar için resimsel atıştırmalıklar koydum. Scarlett, net bir resim çekmem için her şeye dokunmayı bırakamadı!

Öğle yemeğinden gülen bir yüz yapmak için hazır mısın? (Eğer yaparsanız, lütfen Facebook sayfamızda paylaşın!) Olmayacak mı? Makin ‘It serimizden başka bir eğlenceli proje seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *