Lillebaby taşıyıcısını sevmek için 7 neden

Apr 22, 2022 Uncategorized

Líllébaby Tüm sezonun tamamını tamamlayın Bebek taşıyıcısı – Bebeğinizi tutun ve ellerinizi ücretsiz tutun, böylece bir geziden zevk alabilir ya da sadece biraz sh * t olsun! Bu Lillebaby taşıyıcısını neden sevdiğimizizi öğrenmek için okuyun.

Rookie Mommy Squad Mama, Lo, en sevdiği Lillebaby taşıyıcısı giyiyor

Orada bir sürü bebek eşyası var, ama çok fazla eşya var. Ancak, bir bebek taşıyıcısının yeni ebeveynler için yaptığı en iyi icatlardan biri olduğunu düşünüyoruz. Hayatı kolaylaştıracak her gün kullanacağınız bir şeydir ve bizim kitabımızda kesinlikle çok önemlidir!

Eğer sağlam, yapılandırılmış bir bebek taşıyıcısı bulmaya çalışıyorsanız, Líllébaby tüm sezonun tamamını tamamlayın, sizi ve bebeğinizi gün boyu rahat tutmak için en iyi seçimdir.

Lillebaby tüm sezon taşıyıcısını tamamla

Lillebaby taşıyıcısını sevmemizin en iyi nedenleri

1. 6-in-1 taşıyıcı

Líllébaby Tüm sezon taşıyıcısı, altı pozisyondan birini seçebileceğinizi belirten bir 6’dır. Hepimiz ideal bir yatırım olan ve Lilliebaby Carrier, yenidoğanınızı 7 lbs’de taşımaya başlayacak ve çocuğunuzu 45 lbs’de anaokulunda bırakmanıza başlayacak. (Biz bu bölümle dalga geçiyoruz, ama izin vermek istemiyorsan yargılamayacağız)

Komple’in benzersiz, dönüşümlü koltuğu yenidoğan ve bebekler için küçük katlanabilir ve çocuğunuzun büyüdükçe daha geniş bir ayara kadar genişletilebilir. Bu, çocuğunuzun her zaman dizden dizden, kalçaları için en iyi ergonomik pozisyondan desteklendiğinden emin olur. Ayrıca, bu Lillebaby taşıyıcısı, uluslararası kalça displazisi enstitüsü tarafından kalça-sağlıklı bir ürün olarak sertifikalandırılmıştır.

2. Rahat ve Destekleyici

Bir bebeği saatlerce (ya da günler gibi hisseden) tuttuğunuzda, istediğiniz önemli şeyler desteklenmiş ve rahat hissetmek. Líllébaby, tüm sezon taşıyıcısının yastıklı iki yönlü ayarlanabilir kayışları, genişletilebilir arka panelleri ve lomber desteği, bunu deneyimimizden gelen en konforlu taşıyıcıdan birini oluşturur.

Ayrıca, sizi ve bebeği serin tutmak için fermuarlı nefes alabilir ağ panellerine sahiptir.

3. İki cep

Cep özelliğini kim sevmez? Bir ebeveyn olarak, bu ekstra bölmeleri, ulaşmak için gereken şartlar için inanılmaz derecede yararlı bulacaksınız. Kafa kapağını tutan ve telefonunuzu tutabilecek büyük bir fermuarlı cep vardır. Anahtarlarınız için bunun önünde daha küçük bir bölme de vardır.

4. Giymesi kolay. kullanımı kolay.

Halkayı nasıl yerleştireceğinizi ve bebeğin bir sapan taşıyıcı gibi nereye gittiğini anlamaya çalışan kumaşta dolaşmayacaksınız. Hem hem de bir macera için hazır olmanız kolay, hızlı ve kolaydır.

5. Bebek için Kafa Koruması

Bebeğinizin başlarını kendi başlarına tutabileceği birkaç ay önce sürer. Líllébaby tüm sezon taşıyıcısının, küçük noggin’lerini etrafta dolaşan ayarlanabilir bir boyun desteği özelliğine sahiptir. Düzgün uyduğundan emin olmak için rahatlığını bir kayış ve toka mekanizmasıyla kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bir Perk özelliği olarak, tamamı aslında, ceplerinden birinden çıkarabileceğiniz veya gerekli olmadığında uzaklaştırabileceğiniz ayrılabilir bir kaputla birlikte gelir. Açık havada vakit geçirmek istiyorsanız, müthiş bir özellik.

6. Fiyat

Líllébaby Tüm sezon taşıyıcısı, kategorisindeki en ekonomik seçeneklerden biridir. Bu şu anda yaklaşık 1.400 yorum!

7. Stil

Tarzınızla koordine etmek için bir sürü farklı kumaş seçeneğinde gelir. Erkekler için de yakışıklı bir taşıyıcı!

Birkaç ebeveyn yorumu, artı boyutu annemin için müthiş olduğunu ve bununla birlikte bir uzayda kayışa ihtiyaç duymadıklarını söylediler.

Lillebaby tüm sezon taşıyıcısını tamamla

Ne değişeceğiz?

Genel olarak Lillebaby taşıyıcısının tasarımı çok akıllı ve iyi düşünülmüş. Ancak bir sorunumuz, öne dönük konumuna geçmek istiyorsanız, kumaş bacaklarda biraz çok sıkı. Onları o pozisyonda daha uzun süre taşıyorsanız, en rahat değil.

Çok daha fazla seçenek mi arıyorsunuz?

Bu sizin için kutuları kontrol etmiyorsa, tüm kategorilerdeki en iyi 8 bebek taşıyıcısını yuvarladık. Rookie annesinin burada kontrol ettiği ve onaylandığını öğrenin.

yazar hakkında

Daha sonra PIN!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Babyletto Modo Crib Review – Sleek, Şık ve Olağanüstü Değer!

Tula vs Ergo – İlk 2 Bebek Taşıyıcı Markalarının Savaşı

50+ Crucial Baby Kayıt Defteri Listesi Eşyaları + [10 Öğe)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *