Vidazorb® gibi bir probiyotik almak, besin emilimi

Mar 6, 2023 Uncategorized

paylaşımı için pratik olabilir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Çölyak hastalığından muzdarip olanlar için harika haberler

Çölyak Hastalığı Anlayış Günü, bu yıl 13 Eylül 2012’de Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alır. Hastalıklı olanları onurlandırdığımız bir günde, Vidazorb® çiğnenebilir probiyotikler çölyak hastalarının rahatlamanın ulaşılabileceğini anlamasını istiyor. Tüketicilerin probiyotiklerin onarıcı dengeyi sindirim sisteminin ihtiyaçlarını sağlayabileceğini anlamaları önemlidir.

Chicago Üniversitesi Çölyak Merkezi, her 133 Amerikalıdan bir kişinin sindirim bozukluğundan muzdarip olduğunu bildiriyor, ancak bu sayı, teşhis edilmesi zor bir hastalık olduğu gerçeği nedeniyle büyük olasılıkla daha yüksek. Çölyak hastalığından muzdarip çok sayıda insanla, birçoğu probiyotikleri keşfederek fayda sağlayacaktır.

Çölyak hastalığı, protein gluteni tarafından tetiklenen anormal bir sindirim durumudur. Çölyak hastalığı olan insanlar gluten (buğday, çavdar ve arpa gibi spesifik tanelerde keşfedilen proteinler) içeren gıdalar yediğinde, bağışıklık sistemi kronik inflamasyonu tetikleyen ve küçük bağırsağa zarar veren toksik bir reaksiyonla yanıt verir. Bu reaksiyon, besin emilimini engeller, bu nedenle vücuda tam olarak kaç besin girerse de, çok azı kullanılır, bu da yetersiz beslenmeye yol açar. Çölyak hastalığının diğer etkileri arasında anksiyete ataklarının yanı sıra, yüksek düzeyde bağırsak bariyeri geçirgenliğine ek olarak stres ve anksiyete, daha yüksek bir oranda sindirim sistemine zararlı bakterileri sağlar.

Bir çölyak hastalığı teşhisi sonrası vücudu ideal sağlık ve zindeliğe geri döndürmenin anahtarı, küçük bağırsağın işin kendisini onarmak için çalışabilmesini sağlamak için gerekli besinleri almak için bir yöntem keşfetmektir. Vidazorb® gibi verimli probiyotik takviyelerin rutin kullanılması, anında geliştirme ve sürekli besin emilimine yardımcı olabilir. Bağırsağın onarılması zaman alır ve probiyotik rejim ile birlikte, çölyak hastalığı olanlar, yaşamlarının geri kalanı için glutensiz bir diyet planına uymak için gereksinimler.

New York merkezli Dr. Anthony Azar, “Çölyak hastalığını ele almaya yardımcı olmak için bir probiyotik seçerken, glutensiz olanı keşfetmek önemlidir ve çok sayıda bakteri kolonisi geliştiren birimler (CFU’lar)” dedi New York merkezli Dr. Anthony Azar. “Piyasada birçok probiyotik takviyesi var, ancak hastalarıma Vidazorb® çiğnenebilir probiyotik öneriyorum. Vidazorb®, tablet başına 10 milyar CFU getiriyor ve her alımda terapötik bir çevrimiçi yararlı mikroorganizma dozu sağlıyor. ”

Probiyotikler, yeterli miktarda tüketildiğinde konakçıya sağlık ve sağlıklı yaşam yararı sağlayan çevrimiçi mikroorganizmalar olarak tanımlanır. Bu yararlı bakterilerin birincil görevi, gastrointestinal sistem (GIT) ile gıda bitleri geçtikçe sindirime yardımcı olmak ve besin maddelerini almaktır. Git hem büyük hem de kötü bakteriler içerir ve aynı zamanda olumlu bir bakteri dengesi elde etmek herkes için önemlidir, özellikle çölyak hastalığını günlük olarak yönetmede pratiktir.

Stres tetiklediği IBS semptomları olmasına rağmen, çölyak hastalığından deneyimlemiyorum. Bir Vidazor® takviyesi almak, IBS Flare Ups’ımı EliveViate’e yardımcı olur. Araştırmacılar, probiyotiklerin benim gibi IBS hastalarına neden yardımcı olduğunu açıkça anlamıyorlar, ancak bazı çalışmalar probiyotiklerin, özellikle Bifidobacterium infantis’in baskınlığı olanların karın ağrısı, şişkinlik ve bağırsak hareketi düzensizliği gibi IBS semptomlarını kolaylaştırdığını gösteriyor.

Çölyak hastalığından veya herhangi bir tür sindirim izi veya durumundan deneyimlerseniz, sindirim izinizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için her gün Vidazorb® almanızı öneririm. Vidazorb® probiyotikleri BestProbioticSonline.com adresinden internetten satın alınabilir.

*Açıklama: Bu inceleme karşılığında bir şişe Vidazorb® Plus probiyotik aldım. Tüm görüşler% 100 madendir.

Cascia Talbert, internet satıcısında ve Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan beş çocuğun annesi olan telaşlı bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazardır. B.A. ile Tarihte, mevzuatın yanı sıra besteleme ve sağlıklı kalmak için bir coşku da, sağlıklı anneler MA’yı başlattıHealthy Moms Magazine şu anda anneler için en iyi sağlık ve sağlıklı yaşam blogunun yanı sıra bir dizi sağlık ve sağlıklı yaşam profesyonel yazarının yanı sıra anne blogcularına yer vermektedir. Bayan Talbert, anneler sağlık ve sağlıklı yaşam sorunları ve tam olarak nasıl sağlıklı kalacakları hakkında iyi bilgilendirilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki gençlik obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Johnson & Johnson’a karşı Kronik Ağrı Hasta Barby Ingle açısından ilgili yarım milyar dolarlık karar

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da özellikli bir sağlık ve sağlıklı yaşam blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da keşfedilebilir. Aynı şekilde Ning’deki Sağlıklı Moms Sosyal Medya Ağı’nı yönetiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş reklam polisi ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Ağ Danışma Kurulu’nda. Google+’da ona uyun.

Bu gönderiye bağlantı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *