Bununla ilgili neyin mükemmel olduğunu anlıyor musun?

Nov 12, 2022 Uncategorized

Yıllar önce gittiğim küçük bombada, Susan adında bir bayan kendini aşırı iyimser olarak belirledi. Anında kıskançtım. Her ne kadar dörtte üçü iyimserlik ve şükran dolu olmama rağmen, hala bir gülümsemenin benim doğal ifadem olduğu bir insan olmayı arzuluyorum. Susan bu kaliteye sahipti.

Yağmur yağmaya başladığında eşinin bisikletlerini sürdüğü bir hikaye anlattı. “Bu konuda neyin mükemmel olduğunu anlıyorsunuz?” Diye bağırırken evine almak için acele ederken partnerinin arkasına sürüyordu ve devam etmeden önce, partneri ona güveniyordu, “Neyin mükemmel olduğunu anlıyorsunuz senin hakkında? O!”

Konuşmayı tamamladığında, bir not kartından besteledim, “Bu konuda neyin mükemmel olduğunu anlıyorsunuz?” Anladığımdan beri, yanımda eve götürmek istediğim bir şeydi. Çocuklarıma talimat vermek istediğim bir ifade. Bu benimsemek istediğim bir uygulamadır.

Araba pili tekrar öldü! Bununla ilgili neyin mükemmel olduğunu anlıyor musun? Egzersiz, Scarlett’i okul öncesi için yürüdüm.

Bir şirket gezisinde diğer yarım! Bununla ilgili neyin mükemmel olduğunu anlıyor musun? Bunun havasında olup olmadığını merak etmeden akşam yemeği için çırpılmış yumurta yapabilirim.

Serbest yazar, reklam danışmanı ve blog yayıncısı olarak uzman hayatımda, Heather ile birlikte, başarısız deneyler sağlamak, öğrenilen dersleri belirlemek ve sadece keşfetmek için yeni bir şey denemeye hazır olmak konusunda oldukça büyüküm. Eğer değerli bir çaba ise. Bununla ilgili neyin mükemmel olduğunu anlıyor musun? Heather ve denediğimiz her şeyin, okuyucularımızı eğlendirmesi, yeni bir ilişki kurması veya bize para kazanması için bir amaca hizmet etmek için yeterli olacağına dair kolektif bir güvenim var.

Hayatın minutiaları ile ilgili olduğunda, benim için biraz daha zor. Gençlerimin, beni deli eden son derece spesifik bir yöntemle saklamakta kesinlikle ısrar ettikleri belirli bir markanın 30’dan fazla küçük doldurulmuş hayvanı var. Bununla ilgili neyin mükemmel olduğunu anlıyor musun? Gerçekten emin değilim.

Benimle yöntem olacak mısın? Bugün aklınızda mücadele veya rahatsızlık ne olursa olsun, bana bu soruya bir tepki verebilir misiniz?

Bununla ilgili neyin mükemmel olduğunu anlıyor musun?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *