Kendi Kış Sezonu Aksesuarlarınızı

Aug 23, 2022 category

Paylaşım Bakım Bakım!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Kendi Kış Sezonu Aksesuarlarınızı Yapın

Eğer kurnaz projeler yapmaktan hoşlanan bir kişiyseniz, kendi kış sezonu aksesuarlarınızı yapmalısınız. Kendinizi soğuk ve acı havalardan korumak için satın alabileceğiniz çok sayıda ürün var. Yani, örme iğnelerinizi kırın ve kar düşmeye başladığında kendinizi sıcak tutmak için aksesuar yapmaya başlayın.

Kar fırtınaları ve donma sıcaklıkları ile dolu şiddetli kışlara sahip bir alanda çevrimiçi iseniz, risksiz ve rahat kalmanıza yardımcı olmak için yoğun bir kış giymesi gerekir. Bir yalıtım ceketinin yanı sıra kar gibi yağış ve dondurucu yağmurla sunabileceğiniz suya dayanıklı botlara ihtiyaç duyacaksınız. Aynı şekilde, elleriniz, ayaklarınız ve soğuktan kulaklar gibi ekstremitelerinizi korumak için bir dizi kış sezonu aksesuarına ihtiyaç duyacaksınız.

Kış mevsimi aksesuarlarınızı yapmaya başlamak için satın alma işleminde, denemek isteyeceğiniz desenleri ve stilleri keşfetmek için iplik hızlarına gitmelisiniz. Örme kalıpları, acemilerin tamamlama konusunda rahat oldukları bir işi keşfetebilmesini sağlamak için beceri seviyesine göre düzenlenir – kimse ipliği satın aldıktan sonra zanaattan sonra bir modelin de ezici olduğunu keşfetmek istemez. Site aynı şekilde, işiniz için ideal ipliği ve gelecekte diğer işçilik işleri için ideal ipliği keşfedebilmeniz için iplik seçeneklerini fiber, marka ve renkle düzenler.

Boynunuz için kış aksesuarları:

Eşarp

Şal

Sarmak

Çukur

Ayaklarınız için Kış Aksesuarları:

Bacak ısıtıcıları

Çorap

Eller için Kış Aksesuarları:

Eldiven

Parmaksız Eldivenler

Bileklik

Kafanız için Kış Aksesuarları:

Şapkalar

Böcek

Börler

Kafa bantları

Aileyle Sağlıklı Bir Sevgililer Günü Yemeği Hazırlamak İçin İlgili Öneriler

Aksesuarlarınız için örgü ipliğini seçmeden önce, kış mevsimi için hangi tür ipliklerin en iyi çalışacağını anlamalısınız. Kış mevsimi projeleriniz için bir pamuk lifini önleyin, çünkü pamuk ıslaklığı terk etmez ve size de soğuk hissetmenizi sağlayacaktır. Yün elyaf, kış mevsimi hayatta kalma giysileri için en iyi malzemeye inanılır, çünkü dayanıklı olduğu, sıcak ve neme dirençli tutulmada olağanüstü olduğu için. Yün ıslatıldığında bile, malzeme aynı koşullar altında diğer herhangi bir malzemeden daha sıcaktır.
Aynı şekilde kalın eşarplar, şapkalar ve dondurucu havalarda ısınacağından emin olan eldivenler yapmak için daha büyük bir iplik ağırlığı seçmelisiniz. You can likewise work quicker with a bulkier yarn, so you can make great deals of winter season accessories in a short amount of time. Bulky yarn will likewise be a ideal option for knitters with a beginner skill level since it is simpler to work with as well as doesn’t need as much patience as finer weights.

Whether you’re an experienced knitter or just a beginner, you ought to try making your own winter season accessories for this season. select some bulky wool yarn from the site Yarnspirations, then pick a pattern for an product that will warm your ears, neck, hands or feet. soon enough, you will have some great new winter-wear that will keep you warm in the snowy weather.

Link to this post:Stay warm By Knitting Your own winter season Accessories

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *