Sağlık ve sağlıklı yaşam için yedi motivasyon

Oct 15, 2022 Uncategorized

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Lütfen dikkat: Listeye uyarak, kendi sağlık ve zindeliğimiz üzerinde genel bir şekilde yönettiğimizi veya hatta Hıristiyanların her zaman sağlıklı olduğunu önermiyorum. Benim işlevim, geri kalanını Tanrı’ya bırakmanın yanı sıra olabileceğiniz en iyisi olmanız için gereken motivasyonu sağlamaktır.

1. Bedenlerimiz, eğer Hıristiyan olursak, Kutsal Ruh’un tapınaklarıdır. Onları içeride ve dışarıda harika onarım çalışmalarında tutmalıyız.

2. Yaşamlarımızda sağlık ve zindeliği geliştirirsek, Tanrı için yaşamanın ve onun için mükemmel şeyler yapmanın yanı sıra daha iyi yüksek bir yaşam kalitesi ile daha uzun ve daha yüksek bir yaşam kalitesi ile çevrimiçi olabiliriz.

3. Çocuklarımız, söylediklerimizden ziyade yaptığımızı çok fazla taklit edecekler, bu nedenle sağlık ve zindelik seviyemiz sağlık ve sağlıklı yaşamlarını ve çocuklarınınkini etkileyecektir.

4. Sağlık ve Sağlık, Tanrı’nın bize kendilerini iyileştirme yeteneğine sahip bedenler ve bizi besleyen yiyecekler sağladığı bir armağandır. Bu hediyeye değer vermeliyiz ve gereksiz yere boşa gitmemeliyiz.

5. Dengeli, sağlıklı bir yaşam yaşamak, bizi sağlığa geri getirmek için doktorlara, ilaçlara ve hastanelere bağlı olarak daha uygun fiyatlıdır. Eski belirtildikçe, “bir ons önleme bir kiloluk tedaviye değer.”

6. Sağlıklı yiyecekler ve egzersiz seçenekleri yapmak, yaşamdaki tüm streslerle (iyi veya kötü) başa çıkmak için bize enerji sağlar.

7. Sağlıklı insanlar başkalarına Tanrı’nın bizim için en iyi olanı gösterir, sonuç olarak hastalıkla yatkın bir dünyada kendisine tanık olurlar.

Jennifer Self, dünyanın en müthiş adamının yanı sıra dört bit nimetlerin yanı sıra, hayatı için planına uymayı seven İsa Mesih’in öğrencisidir. Günleri, adamıyla, evde eğitim, oldukça sağlıklı yemekler hazırlamanın yanı sıra toz tavşanlarını ve dağınıklık canavarını biraz bloglama ile uzak tutarak maliyetle doludur. Evi halledildikten sonra, Dabbles Diğer okuma, sağlık ve zindelik ve müzik coşkusunda. Www.joyeverafter.blogspot.com adresindeki hayatı, göksel babası, evliliği, ebeveynlik ve ev hakkında blog yazıyor.

Bu gönderiye bağlantı: Sağlığa yedi motivasyon aracı
İlgili kurum stresine geri döndüm mü? Bu mucize fikirli uygulamayı deneyin

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *