Çocuğunuzun Diyet Planı

Sep 2, 2022 Uncategorized

Paylaşımıyla Çevre Dostu için İpuçları Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Tereyağlı marul, Kerryj.com’un Flickr’da bir resim.

Hepimiz tam olarak nasıl bir gökkuşağı yemeyi ve diyetlerimizde tam olarak ne kadar önemli yapraklı çevre arkadaşlarının olduğunu duyduk. Bununla birlikte, bununla başa çıkalım… bazı günler onları kendimiz yemek istemiyoruz. Müthiş çevre dostu yiyecekler:

1. Kahvaltı için ıspanak. Evet, bunu kontrol ettin. Gençlerimde ıspanak veya neredeyse her gün kahvaltı için başka yapraklı çevre dostu var. Henüz çevre dostu bir smoothie denemediyseniz, bana güven. Ispanakın orada olduğunu asla anlamayacaksın! Bizim tercih ettiğimiz 1 – 2 bardak su, dondurulmuş bir muz, birkaç avuç ıspanak ve bir karıştırıcıda karıştırılmış birkaç buz küpü ile birkaç avuç dondurulmuş çilektir.

2. Taze deneyin. Çevre dostu sebze kavramınız, sahte bir peynir sosu ile dondurulmuş bir kutudan veya brokoli’den sümüksü kuşkonmazsa, belki de tekrar denemelisiniz. Ancak bu sefer bu kuşkonmazı almanın yanı sıra bazı çevre dostu soğanlarla fırında kızartın ve tereyağı ile karıştırın. Ya da ağır buhar biraz taze brokoli ve doğal iyiliğini tadı. Gıdalar gerçekten çok daha iyi tadı yapar.

3. Salatanızı yenileyin. Büyürken, salata ile bağlantımı aklımda tutuyorum. Bir anemik domates ile tepesinde bir yığın tatsız buzdağı marul, ayrıca bir Amerikan peyniri serpiştirin ve yöntemin yanı sıra çok fazla çiftlik pansumanı. Neyse ki, bugünün restoranlarının çoğu çeşitli yeşillikler, salata sosları ve soslar hizmet vermektedir; Salata, gelişmiş beslenme değerinden bahsetmemek için çok daha iyi tadı.

İlgili En İyi Ücretsiz Gençler Oyunlarınızla Oynamak İçin

Gençlerinizin neyi sevdiğini öğrenin ve istifleyin. Benim bir oturuşta bir bütün salatalık yiyebilir, bu yüzden onu doğr ve atıyorum. Bir tane daha krutonları seviyor, bu yüzden onları tam buğday ekmeğimden ve baharatlardan ev yapımı yapmanın yanı sıra bunları giyiyorum. Aynı şekilde mevsimdeki sebzeleri kullanıyoruz, böylece en iyi tadını çıkarıyorlar.

Gençlerinizin de neyi sevmediğini dikkate alın. Bu, salatalıkları soymak veya çocuğunuzun hoşuna giden farklı bir giysiyi keşfetmek kadar temel olabilir. Marul mor ise, ben sadece yeşil tutuyorum. Çocuğunuzun diyetiyle çevre dostu olun ve eğlenin!

Jennifer Self, dünyanın en müthiş adamının yanı sıra dört bit nimetlerin yanı sıra, hayatı için planına uymayı seven İsa Mesih’in öğrencisidir. Günleri, adamıyla, evde eğitim, oldukça sağlıklı yemekler hazırlamanın yanı sıra toz tavşanlarını ve dağınıklık canavarını biraz bloglama ile uzak tutarak maliyetle doludur. Evi halledildikten sonra, Dabbles Diğer okuma, sağlık ve zindelik ve müzik coşkusunda. Www.joyeverafter.blogspot.com adresindeki hayatı, göksel babası, evliliği, ebeveynlik ve ev hakkında blog yazıyor.

Bunu forumumuzda tartışın

Bu yazıya bağlantı: Çocuğunuzun çevre dostu olmaya yönelik ipuçları Diyet

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *