Çocuklara Yenilikçi Olmayı Öğretmek #GalileOcamps #AD

Oct 3, 2022 Uncategorized

Paylaşım Bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

İnovasyon, Amerikan ekonomisini körükleyen şeydir. İnsanların yeni fikirleri ve girişimci bir ruhu olmasaydı, bugün bağımlı olduğumuz teknolojiye sahip olmazdık. Amerikan rüyasını canlı tutmak ve sağlam bir ekonomiye sahip olmaya devam etmek için yeni nesli yenilikçi olmaya, zorlukları kucaklamaya, hatalardan öğrenmeye ve korkmadan yaratmaya teşvik etmeliyiz.

Galileo yaz kampları, 2002’yi göz önünde bulundurarak Stanford Galileo’nun müfredatından esinlenen ilerleme süreciyle kendilerini nasıl yaratacaklarını ve meydan okumacağı K-K-K-K-K-K-K.

Çocuklar için 5. sınıfa kadar, kampçıların seviyelerine göre uyarlanmış sanat, bilim ve açık hava etkinliklerini üstlendiği Camp Galileo var. İşbirliği ve yansıma gibi kalıcı ilerleme becerilerini öğreniyorlar ve bir roket, Ansel Adams’tan esinlenen fotoğraflar ve hatta bir okçuluk yay gibi eve somut kreasyonlar alıyorlar!

5. sınıftan 8. sınıfa giren çocuklar için Galileo Yaz Quest var. Kampçılar, her güven oluşturma, işbirliği dolu oturum olan 13 sürükleyici ana daldan seçim yapabilirler. Onlara kişisel vizyonlarını yeni bir ilham verici konuda gerçekleştirme fırsatı verir. Kampçılar kısa filmler, mühendis mancınıklar, yaratıcı yemekler kırbaçlar, özel yapım video oyunları tasarlar ve çok daha fazlası yaparlar.

Galileo deneyimi hakkında en etkili şeylerden biri personel ve her gün kampa ne kadar kalp ve enerji getirdikleri. Kamplarında çalışmak için en iyi insanları bulmak için yılda binlerce başvuruyu gösteriyorlar. İşe altıkları insanlar sadece aptalca gene değil, aynı zamanda eğitim ve genç yenilikçiler geliştirme için de derin bir tutkuya sahipler.

İlgili Bir evlat edinme ajansı ne yapar?

5 yaşındaki oğlumla eğlenceli ve yaratıcı bir proje yaparak Galileo tarafından kullanılan yenilikçi müfredatı benimsemek istedim. Birkaç temel zanaat malzemesinden kendi yenilikçi yaratımını bulmaya zorladım.

Ona bir kağıt tabak, işaretçiler, makas, tutkal, çok renkli zanaat pom poms, iplik ve kıpır kıpır gözler verirseniz 5 yaşındaki bir çocuk ne ortaya çıkabilir?

Ona malzemelerle ne yapmak istediğini sordum. Başlangıçta ne yapmak istediğini bilmiyordu, ancak deneme yanılma yoluyla “Camrin Noel süsü” olarak adlandırdığı özel bir sanat eseri buldu. Galileo’da çocuklarda büyük, hayal etmeyi ve hayallerini öğrenir, öğrenir ve hatalarını kucaklarlar. Galileo, “Korku olmadan keşfetmeyi ve başarısız olmayı öğrenen çocuklar – inovasyonun özü – daha mutlu, hayatın zorluklarıyla karşı karşıya kaldığında çok daha yaratıcı ve daha emin.” Kendi çocuklarıma hata yapmanın çok önemli olduğunu söylüyorum çünkü daha iyi insanlar olmak için böyle öğreniyoruz ve büyüyoruz.

Galileo yaz kamplarında San Francisco Körfez Bölgesi, Güney Kaliforniya ve Chicago’da 50’den fazla lokasyon bulunmaktadır. Çocuklarınızı 29 Şubat’tan önce Galileo Yaz Kampı’na kaydederseniz, 40 dolarlık bir indirim ve erken kuş tasarrufu için uygun olacaksınız. 29 Şubat’tan sonra 40 dolarlık indirim hala aktif olacak.

Galileo’nun yılın en büyük tasarrufuna kilitlemek için şimdi kaydolun! Galileo kampının bir haftasından 40 $ almak için bu özel indirim kodunu 2016Bold’u kullanın. Kampa 29 Şubat’a kadar kaydolursanız, Camp Galileo ve Galileo Summer Quest’te haftada 25 $ daha fazla veya yaz kamplarında @ Tech’de sınıf başına 12,50 $ (25 $ indirim) tasarruf edebilirsiniz. Erken kuş tasarrufu kamp alımınıza otomatik olarak başvurur ve 29 Şubat’a kadar Galileo’nun çok seans indirim garantisi ve en büyük tasarruflarınızla birleştirilebilir ve 2 Mayıs’a kadar kamp tarihinizi veya konumunuzu kesinlikle hiçbir ücret ödemeden değiştirebilirsiniz.

Yalancı nasıl yetiştirdiğimiz ve bu konuda ne yapacağımızla ilgili

Bu yazıya bağlantı: Çocuklara nasıl yenilikçi olmayı öğretmek #galileocamps #ad < /a>

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *