Turnafter2: Çocuğunuz neden en az 2 yaşına kadar

Aug 20, 2022 Uncategorized

paylaşım umursamaya kadar arkaya bakmalıdır!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Bu yayın sponsorluğunda Chicco. Her zaman olduğu gibi, tüm düşünceler ve görüşler benimdir. Sadece inandığım ve inandığım markalarla çalışıyorum.

Araba koltuğu güvenliği, güçlü bir şekilde inandığım bir şeydir. Etkilerini kişisel olarak tam olarak ne kadar korkunç araç aksiliklerinin olabileceğini gördükten sonra, bitimi olabildiğince risksiz tutmak istiyorum. Chicco®’dan yapılan yeni bir araştırma çalışması, ankete katılan ebeveynlerin yarısından fazlasının (yüzde 58) Amerikan Pediatri Akademisi’nin (AAP), bir çocuğun ileriye dönük yolculuk yapması gereken en kısa sürede iki yaşında olduğunu (yüzde 72’nin (yüzde 72 ) diğer ebeveynlerle gençlerin arkaya bakma ve çocukları doğal olarak riske atma konusunda konuşmalarından rahatsız olduklarını belirtin.

Bu bilgi beni korkutuyor. Bir anne olarak, çocuğum için her zaman en iyisini yapmak istiyorum, ancak yeni bir anne olarak, öğrenmem gereken çok fazla bilgi oldu. Annelerin% 72’sinin gençleri arkaya bakma konusunda diğer ebeveynlerle konuşmaktan rahatsız olduğu gerçeği endişe vericidir. Bir annenin çocuğunu güvende tutmasına yardımcı olabileceğim bir olasılık olsaydı, onunla mümkün olduğunca fazla bilgi paylaşırdım. “En iyi niyetli ebeveynler bile, otomobiller ve kamyon koltuğu güvenliği söz konusu olduğunda, yanlış kurulum ya da tam olarak nasıl kullanılması gerektiği konusunda yanlış anlaşılma konusunda dürüst hatalar yapar” diyor Dr. Benjamin Hoffman, bir çocuk doktoru ve Çocuk gezgin güvenliği konusunda ulusal olarak kabul edilen profesyonel. “Temel kuralı basit-çocukları iki yaşından sonra ileriye dönük çevirin. Daha ne kadar uzun arkaya bakarlarsa daha güvenli olacaklar. ”

İlgili çocuğunuz için doğru günlük bakımın tam olarak nasıl seçileceği

Çocuğunuz bebek koltuğunu aştığı yaşa yaklaşıyorsa veya çocuğunuz iki altındaysa ve onları ileriye dönük olarak çevirmeyi düşünüyorsanız, sizi beklemeye ve “Turnafter2” de motive ediyorum. .

Çocuğunuzun iki sonrasına kadar arkaya başlamasına inanan bir anne iseniz, benim gibi, sizi çocuğunuzun arkaya bakan bir resmini çekmeye ve #ridefter2 kullanan sosyal ağınızda her şeyi yayınlamaya motive ediyorum. Bu önemli çabaya desteğinizi göstermek potansiyel olarak bir çocuğun hayatını kurtarabilir. “Ebeveynlerin bilgi paylaşmak için sonsuz platformlara sahip olduğu bir dünyada, Turnafter2 bunları anlamlı bir yöntemle kullanmak ve birbirlerine bakmak için mükemmel bir hatırlatmadır. Arkaya bakan gençlerin beş kat daha güvenli olduğunu anlamak, her ebeveynin bilmesi gereken bilgilerdir ve birbirimizin en iyi kaynağı olabiliriz. Bir anne, iki yaşındaki çocuğunun hala arkaya bakan bir resmini paylaştığında, davaya uymak isteyecek diğer ebeveynler arasında sayısız olumlu konuşmayı etkileyecektir. , ”Dedi Turnafter2 kampanyasının yıldız büyükelçisi Daphne Oz. “Turnafter2 ile hedefimiz, ebeveynleri bilgilendirmek ve yapıcı bir yöntemle bu son derece önemli sorun hakkında konuşmaları sağlamaktır, böylece tüm bitleri güvende tutabiliriz.

Turnafter2 çabasını benimle paylaşacak ve farkındalığı artırmaya yardımcı olacak mısınız?

Bu yazıya bağlantı: turnafter2: Neden çocuğunuz kalmalı En az 2 yaşına kadar arkaya bakan

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *