Çocuklar için favori Cadılar Bayramı kostümleri

Jul 2, 2022 category

paylaşımı bakıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Cadılar Bayramı sadece birkaç kısa hafta uzaklıktadır. Eğer çocuklarınız benim gibi olsaydı, Cadılar Bayramı için olduğu gibi ne giydirmek istediklerini planlıyor olabilirler. Ancak karar vermede sorun yaşıyorlarsa, belki bu liste yardımcı olacaktır. 2016 yılında çocuklar için çok farklı kostüm fikirleri var, ezici görünebilir. Her yaştan çocuklar için yaratıcı kostüm fikirlerinin bir listesini bir araya getirdik. Aşağıda çocuklar için favori Cadılar Bayramı kostümleri listemiz bulunmaktadır.

Rubies Peacock Fairytale Kuş Kostümü

Rubie’nin kostüm şirketinden gelen kızlar için bu güzel tavuskuşu masalı kuş kostümü, renkli ve kaliteli malzemeden yapılmıştır. Herhangi bir kız, o hoş bir masal tavus kuşu olduğunu hayal edebilir.

Rubie’nin kostüm şirketi 1950’den beri dünyaya kostüm ve aksesuarlar getiriyor. Maskotlar, Kiralama Kalitesi Kostümleri, Maskeler, Peruk, Aksesuarlar, Ayakkabı ve Giymek istediğiniz her lisanslı kostüm Rubie’nin markası altında bulunabilir. Hala aile odaklı, hala aile odaklı, Rubie’nin her mevsim, Cadılar Bayramı, Noel, Mardi Gras boncukları, Paskalya ve her şey dahil olmak üzere her mevsim için eğlenceli getiriyor.

Rubie’nin Kostümü Toddler Paw Devriye Chase Çocuk Kostüm

Chase ise durumdadır! Küçük çocuğunuz, Rubie’nin kostümlerinden resmen lisanslı kovalamaca kostümü ile pençe devriyesinden kovalamayı giydirebilir. Paw Devriyesi, bugün televizyondaki en popüler okul öncesi gösterilerinden biridir. PAW devriyesindeki her yavru, takım çalışması ve iyi vatandaşlığın önemini modelleyen takım için benzersiz kişilik ve beceri getiriyor. Rubies ‘Kostüm şirketi, her mevsim için lisanslı ve lisanssız kostümler, dekor ve aksesuarlara sahiptir.

Süper DC Kahramanlar Wonder Bayan Kostüm

Her çocuk süper bir kahraman olmayı hayal ediyor. Bu harika kadın kostüm Rubie’nin kızları için, en sevdiğin küçük kız günden tasarruf edecek. Her yerde gerçek ve adalet için savaşmak. Wonder Woman Kostüm şunları içerir: Beyaz Yıldızlar Alt ve Ekli Kırmızı Pelerin, Kırmızı ve Beyaz Bot Üstleri, Gümüş Bilezikler ve Altın Başlıklı Kırmızı Üst ve Mavi Elbise.

Jurassic World: T-Rex Şişme Çocuk Kostüm

Bu ayrıntılı resmen lisanslı Jurassic World T-Rex şişme kostümü, aynı zamanda yakutlardan, kostüm şişirmesini sağlayan pille çalışan bir fan ile birlikte gelir. Çocuğunuz, korkunç bir T-Rex dinozoruna dönüşmek eğlenecek. Fan montajı ve akü ekleme için paket eki üzerindeki talimatları izleyin. Her ikisi için de yetişkin denetimi gerekir. Fan montajı yaptıktan sonra, akü paketinden takılabilir güç kablosu. Pil paketini T-Rex kostümü altında giydiğiniz kendi giysilerinize klipsleyin. Başlığı kafanın üzerine dikkatlice çekin ve yüzün etrafında yavaşça sıkın, lütfen resme bakın, çocuğun yüzünün sadece dışarı çıkması gerekiyordu. Kostümün şişirmeye ve kolunu, bacağını ve yüzünü sıkmaya başlamasına izin vermek için fanı açın. Eldivenler ve Growl, 5 metre uzunluğunda, 21 inç genişliğinde, Kuyruk 31 inç uzunluğunda ve 14x19x7 inç başı ölçen bir aksiyon dolu tam vücut şişme tulum içerir. Mükemmel turuncu ve kahverengi çok renkli detaylandırma, dövüşlerin en korkunçlarını göstermek için beyaz çizik işaretleriyle. İmza sarı gözler ve beyaz dişleri delmek, bu etobur yaratığın görünümünü tamamlar. Şişme kostüm, 8 ila 10 ila 10 ve yüzde 7. yüzde 7’ye kadar olan çocuk boyutuna uyar. Bakım Talimatları: Nemli bir bezle temizleyin, kuru, kuru, yıkamayın, çamaşır suyu yapmayın, ütülemeyin ve temizlemeyin.

İlgili 6 yol şükran bir annenin hayatını değiştirir

Rubies peluş dinozor çocuk kostümü konuşuyor

Rubie’den gelen küçük çocuklar için bu sevimli küçük dinozor kostümü, sesle birlikte geliyor. Küçük çocuğunuz bu Cadılar Bayramı’ndan korkutucu ve sevimli olacak.

Polis Memuru Deluxe Çocuk Kostümü

Giydiren Amerika’dan bu sevimli polis memuru kostümü ile Mavi erkeklere ve kadınlara desteğinizi gösterin. Ulusal Ebeveynlik Merkezi’nin Kazanan Yaratıcısından 2006 Tercih Edilen Seçim Ödülü’nü Kazanan 2006 Onay Ödülü’nü Kazanan Bu Deluxe Polis Giydirme Seti, gömlek, pantolon, şapka, kemer, düdük ve silah kılıfı ile birlikte gelir.

California Kostümleri Oyuncaklar Stealth Ninja

California kostümlerinden gelen bu gizli ninja kostümü, çocuğunuzun bu Cadılar Bayramı’na biraz vahşi bir şekilde görünmesini sağlayacaktır. Ninja’nın hızlı ve sinsi olduğu için ona bir göz tutsan iyi olur! Bu kostüm, ekli kaput ve bağlar ile bir savaşçı tulumla birlikte gelir,belt with foam stars, and face mask.

Disguise girls Fairytale toddler Witch Costume

From Disguise, this toddler girls fairytale witch costume will be the hit of your Halloween party. She is the witch that every girl dreams of. She is beautiful and elegant, she is the one and only Fairytale Witch. This costume is cute and fashionable, but still is classic Halloween. The full dress with cat graphic and matching hat is perfect for you little girl and she will just love being the Fairytale witch she always wanted to be. Includes: Full-skirted dress with attached apron and matching hat.

Pink Supergirl Child’s Costume

Super heroes never go out of style. This officially licensed pink Supergirl costume by Rubie’s comes with a pink dress with attached cape, belt and boot tops.

Rubie’s costume toddler PAW Patrol Marshall child Costume

“No job is too big, no pup is too small.” Your little will be all fired up and ready for a ruff-ruff rescue in this adorable officially licensed Marshall costume! PAW devriyesindeki her yavru, takım çalışması ve iyi vatandaşlığın önemini modelleyen takım için benzersiz kişilik ve beceri getiriyor. Rubies ‘Kostüm şirketi, her mevsim için lisanslı ve lisanssız kostümler, dekor ve aksesuarlara sahiptir.

Related  Dictionary- Parenting

FEESHOW toddler Girls’ Minnie mouse costume fancy dress up Ballet Tutu Outfits

Everyone loves Mickey and Minnie Mouse. This adorable Minnie mouse dress up set comes with a tutu and mouse ear headband. You can get it in red or pink.

California costumes toys little Mermaid Costume

This adorable mermaid costume will transform your little girl into a land far away under the sea this Halloween. From California costumes it comes with a sequin and lurex mermaid dress and headband with foam seashells in aqua and purple.

Victorian Vampiress kids Costume

Your daughter will love this Victorian Vampiress costume from fun World. It comes with a dress, choker and stand up collar.

Rubie’s costume kids DC Superhero girls Deluxe Harley Quinn Costume

This officially licensed DC Superhero girls Child’s Deluxe Harley Quinn costume from Rubie’s will transform any little girl into the pages of a comic book. This costume comes in small, medium and large and includes a top, shorts with attached leggings, eye mask, wrist band and belt.

Pokemon girl Pikachu costume Dress

With the rise in popularity of Pokémon Go, every child is going to want to dress up as Pikachu this Halloween. This beautiful costume for girls from Rubie’s comes with leg pieces, hat, glovelettes and dress with attached lightening bolt tail. Pokémon and team Rocket are officially licensed by Nintendo.

Star Wars Child’s Darth Vader Costume

This Darth Vader costume from Rubie’s is perfect for any child who wants to pretend they have gone to the dark side. This costume includes 3/4 mask, cape, jumpsuit with attached shoe covers and belt. Rubie’s costume company has designed quality costume and fun clothing for decades. trusted to be the leader of cosplay, Halloween, and general decor items, Rubie’s does not sacrifice quality for price. expect the highest in costume design and material with Rubie’s.

Spiderman toddler muscle Costume

This adorable Spider man costume for toddler boys from Disguise will transform your little one into Spider man a long time favorite super hero this Halloween. This Spider-Man muscle toddler costume includes a blue and red character jumpsuit with muscle torso and arms, spider web print, and a black spider on the chest. A soft fabric character headpiece is also included to complete this superhero toddler costume. Whether your little boy is climbing up walls on the look out for bad guys dressed as their favorite member of the marvel Superhero Squad or just wants to dress-up like their favorite cartoon character for trick-or-treating this Halloween, this Spider man muscle toddler costume is perfect. This is an officially licensed Spider-ManTM product by ©Marvel.

Funky Punk Skeleton kids Costume

Add a little color and spunk to your Halloween celebration this year with this funky Punk Bones costume from fun world. This cute funky punky bones costume for girls is a colorful and flirty skeleton costume idea! If you’re going to party in a graveyard you’re going to want to have a colorful outfit. now your little girl can bring a rainbow to the cemetery in this neon Skeleton Halloween costume!

Related  learning To use A Potty Trainer

Greek Goddess kids Costume

Go back in time to ancient Greece with this beautiful Greek Goddess costume for girls. This comes with a full-length blue dipped ombre gown and gold leaf headband.

Star Wars VII: The force Awakens Deluxe Child’s Stormtrooper costume and Mask

Star Wars returned to the big screen this year. Rubie’s has all the costumes for star Wars fans. This deluxe Stormtrooper costume features a jumpsuit with foam armor detail, 2-piece helmet, and belt; blaster available separately. The epic saga of the galaxy far, far away returns and yoeğlenceye katılabilirsin! Çocukların boyutları küçük, orta ve büyük olarak sunulmaktadır. Küçük, en fazla 3 ila 4 yaşına kadar, 25 ila 26 inçlik bel ve 27 ila 28 inç göğüs / kalça ile 44 ila 48 inç uzunluğunda sığacak şekilde tasarlanmıştır. Orta, en fazla 5 ila 7 yaş arası, 27 ila 30 inç bel ve 29 ila 32 inç göğüs / kalça ile 50 ila 54 inç boyunda sığacak şekilde tasarlanmıştır. Büyük, en fazla 8 ila 10 yaş arası, 31 ila 34 inç bel ve 35 ila 39 inç göğüs / kalça ile 56 ila 60 inç boyunda sığacak şekilde tasarlanmıştır.

Batman Karanlık Knight Deluxe Joker Kostüm

Bu resmen lisanslı Batman Koyu Knight Deluxe Joker kostümü, çocuğunuzun film karakteri gibi görünmesini sağlayacak. Ceket ve ekli gömlek, kravat, yelek, pantolon ve maske ile birlikte gelir.

Batman Koyu Şövalye Çocuğun Catwoman Kostümünü Yükseliyor

Karanlık şövalye yükseldiğini gördüyseniz, Catwoman’ı tanıyorsunuz. Küçük kızın, Rubie’nin bu güzel kostümündeki Batman ile büyük ekranda olduğunu iddia edebilir. Karanlık şövalye yükselir, üçüncü taksittir ve Christopher Nolan’ın Batman Film Serisi’nin finali olduğu söylendi. Catwoman kostümü tulum, göz maskesi ve kemer ile birlikte gelir.

Ghostbusters Kostüm

Ghostbusters ayrıca bu yılki büyük ekrana geri döndü. Rubie, bu büyük kostümü klasik filme dayanarak bir araya getirdi. Çocuğunuz, mahallede ürkütücü olan her şeye dikkat etmekten çekinmeyin. Sadece herhangi bir dev hatmi erkekler için bir göz attığınızdan emin olun! Ghostbusters kostümü, baskılı logolu ve şişme proton paketi sırt çantası içeren bir tulum içerir.

Umarız, siz ve çocuklarınızın eğlenmesi ve bu yıl güvenli bir Cadılar Bayramı’na sahip olmasını umuyoruz. Geceleri çarpan tüm hayaletler, goblinler ve korkutucu şeylere dikkat edin!

Bu Mesajın bağlantısı: Çocuklar için favori Cadılar Bayramı kostümleri

0/5

(0 Değerlendirme)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *