Amerika’yı hafifletin: Yeni El Kitabı kilo vermenize ve uzak tutmanıza yardımcı olacaktır

May 12, 2022 Uncategorized

Paylaşım umursamıyor!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

https://apis.google.com/js/plusone.jssproxticence Amerikan yetişkinlerinin üçte biri aşırı kilolu veya obez. Ve büyümeye devam ediyoruz. Porsiyon boyutlarımız son 30 yılda arttı ve her evde bilgisayarlar ve televizyonlarla da yıllar geçtikten çok daha hareketsiziz. Her yıl obezite ile ilgili hastalıkları tedavi etmek için sağlık hizmetlerine milyonlarca doların harcanması şaşırtıcı değil. Eğer kilo vermezsek, Robert Wood Johnson Vakfı 2030’a kadar tüm Amerikalıların yarısının obez olacağını tahmin ediyor.

Kilo vermeye çalışıyorsanız ve geçmişte sefil bir şekilde başarısız olduysanız, vücudumuzun nasıl kilo verdiğini ve kaybettiğini daha iyi anlamanız gerekebilir. Bir aile hekimi olan Dr. Lisa Clark, herkese kilo vermek ve onu korumak için insan vücudunun temellerini öğretmek için tasarlanmış esprili ve anlaşılması kolay bir el kitabı yazdı. Kayıplar ve hayatımızın farklı aşamalarında egzersizin ve vücut kompozisyonumuzun etkileri. Clark, “Kilo yönetimi hem eğitim hem de motivasyon gerektiren bir süreç” dedi. “Büyülü bir sır yok: sadece sıkı çalışma, bilgi ve irade.” Http://rcm-na.amazon-adsystem.com/e/cm?t=thetalzoo-20&o=1&p=8&l=as1&asins=1462057179&ref=qf_sp_asin_til&fc1= 000000 & IS2 = 1 & LT1 = _Blank & M = Amazon & LC1 = 0000FF & BC1 = 000000 & BG1 = FFFFFF & F = IFR 100 sayfadan daha kısa bir sürede, “Amerika: Oranlar ve Yağlar Yağ Sonu Sonu ve Çağırma Yönetiminin Yağ Sonu” Buldum. Bu kitabı okumak için çok fazla zamanı olmayan ancak kilo verme sorularına bazı cevaplara ihtiyaç duyanlar için tavsiye ederim. Amazon.com’dan veya yerel kitap mağazanızdan “Liften Up Amerika” satın alabilirsiniz. Yazar hakkında: Dr. Lisa Clark, Toronto Kanada’da doğdu ve Güneydoğu Louisiana Üniversitesi’nden yüksek lisans derecesi ve Louisiana Eyalet Üniversitesi’nden tıbbi derece aldı. New Orleans. O ve kocasının bir oğlu ve kızı var ve şu anda aile tıbbı uyguladığı Florida’da yaşıyor. Bu onun ilk kitabı.

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

İlgili hormonlar ve endokrin bez

Cascia Talbert, Kuzeybatı Pasifik’te yaşayan yoğun bir blog yazarı, yayıncı, serbest yazar, çevrimiçi tüccar ve beş çocuğun annesidir. B.A. ile Tarih ve hukukta ve yazma ve sağlıklı kalma tutkusunda, 2007 yılında Healthy Moms dergisine başladı. Healthy Moms dergisi şu anda anneler için en iyi sağlık blogu olarak sıralanıyor ve çeşitli sağlık uzmanı yazarları ve annem blogcuları içeriyor. Bayan Talbert, anneler sağlık sorunları ve nasıl sağlıklı kalacakları konusunda iyi eğitilirse, bu bilgileri çocuklarına aktarabileceklerine ve ABD’deki çocukluk obezite istatistiklerini tersine çevirebileceklerine inanıyor.

Bayan Talbert, Wellsphere.com’da öne çıkan bir sağlık blog yazarıdır ve makaleleri de EzineArticles.com’da bulunabilir. Ayrıca Ning’de Sağlıklı Moms Sosyal Ağı’nı işletiyor, Talbert Nutrition LLC’nin baş pazarlama görevlisidir ve Amerika’nın Sağlık Mücadelesi için Sosyal Medya Danışma Kurulu’ndadır. Onu Google+’da takip edin.

Bu makaleyi beğendiyseniz, bu hikayelerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yükleniyor…

var MarketGidDate = yeni tarih (); Document.Write (”);

Bu gönderiye bağlantı: Amerika’yı aydınlatın: Yeni El Kitabı, kilo vermenize ve uzak tutmanıza yardımcı olacak

0/5

(0 yorum)

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *