Dehidrasyon ciddileştiğinde (sponsorlu)

May 21, 2022 Uncategorized

Enfamilâ® Enfalyteâ® bugünkü görevimize sponsor olduğu için. Benim tarafımdan yazılmış bu yazıyı oluşturmak için Mead Johnson Nutrition’dan ürün ve tazminat aldım. Bu yazıda ifade edilen tüm deneyimler ve görüşler benimdir, Mead Johnson Beslenme’nin değil. 1-888-777-3395 numaralı telefondan Ürünle İlgili Sorular veya Yorum Ücretsiz Sorular veya Yorumlar ile Mead Johnson Nutrition ile iletişime geçebilirsiniz.

Sıcak, sıcak, sıcak hissetmek

Yaz aylarında Long Island’da yaşamak, dışarı çıkmayı, plajın, tahta, oyun alanlarının ve yaşadığımız Kuzey kıyılarını biberleyen tüm küçük kasabaların tadını çıkarmayı sevdik. Şimdi bir ve üç yaşında, hedef sadece kendi arka bahçemizde olsa bile dışarı çıkmayı ve birlikte keşfetmeyi sevdik.

Sprinkler kesintisiz olarak dışarı çıkacak kadar eğlenceli, her iki oğlumun da süper yıkık, ruddy yanaklı ve çok yorgun olacağını fark ettim. Büyükannem buna “amansız hareket” diyecekti, ancak onlardan çıkan bazı semptomlarını çevrimiçi anne gruplarıma söyledikten sonra, birkaç anne “Susuzlar!” Diye ilan etti. Ah, anne başarısız. Bunu nasıl fark edemezdim?

Çocuğum susuz mu?

Benim için şanslı, yıpranmış çocuklarımı rehidrate için googling yaptığımda, güvenilir aile markası Enfamilâ® Enfalyteâ® ekranıma çıktı. Okuduktan sonra, “Çocuğum susuz mu?” Hafif, orta ve şiddetli dehidrasyon arasındaki farkı öğrendim. Ayrıca, Enfalyte, benim gibi bilgisiz mamalar için çok değerli olan bebeklerde ve çocuklarda hidrasyonun nasıl korunacağı konusunda kullanışlı bir bilgilendirme sayfasına sahiptir (açıkçası, hiç endişe duyduğunuzda, hiç endişe duyuyorsanız çocuk doktorunuzu arayın!)

Oğullarım sıcak bir günde manyaklar gibi koştuktan sonra, nemlendirmeleri gerektiğini görebiliyordum ve buzdolabından soğuk bir şişe enfalyte çıkardılar.

Hastalık veya ısı nedeniyle çocuklarda hidrasyonu geri yüklemek için ne yapabiliriz?

Cevap enfalyte! Hidrasyon söz konusu olduğunda, nihayetinde, çocuğumun yeterli elektrolite sahip olmasını sağlamak istiyorum ve enfalit bunu kolaylaştırıyor. Yapay renkler, lezzetler veya tatlandırıcılar olmayan bu net içecek, dışarıda koştuğu için, mide virüsü olduğu veya futbol sahasında yorucu bir şekilde çalıştığı için çocuğumun kaybedebileceği elektrolitlerin yerini almak için yapılır.

Soruna bir enfalit parla

Enfamil çocuk doktorlarından en çok tavsiye edilen bebek formül markası olduğu için bunu oğlanlarıma vermeye geldiğinde bir saniye tereddüt etmedim; Ve Enfalyte, yirmi beş yıldan fazla bir süredir hastanelerde güvenilir bir elyaf olmuştur. Kiraz sıçraması ve karışık meyveler olan iki lezzetten birinde evde tutabiliriz.

Benim küçük oğlum karışık meyve aroması denedi ve bunun bir tedavi olduğunu düşündü. Bir yaşındaki çocuğumun küçük yudumlar almasına yardım ettim, üç yaşındaki çocuğumun kendi başına bir fincanda az miktarda vardı. Lezzetin tadını çıkardılar ve normalde çocukların onlara sahip olmasına izin vermediğimiz için içinde yapay tatlandırıcı olmadığını takdir ettim. Bir sonraki beklenmedik mide virüsü veya gıda zehirlenmesi maçına hazırlanmak üzere evde bazı şişeler enfalyte olduğunu bilerek rahat hissediyorum. Su kesmediğinde, Â Burada ve orada enfalitin birkaç yudumunu gerçekten nemlendirmede önemli bir fark yaratıyor.

Mikropları paylaşan iki çocuk

Kimsenin ikinci bir bebeğim olmadan önce söylemediği bir şey, bir çocuk hastalandığında, diğerinin de hastalanması gerektiğidir. En büyüğüm doğum gününden hemen önce bir ateşle indiğinde, bir sonraki ne olacağını bilerek içini çektim: Küçük kardeşi de hastalanacaktı! Arsenalimde zaten biraz enfalitim vardı. Büyük oğlum hasta olma göstergelerini göstermeye ve yiyecek ve içeceği reddetmeye başlar başlamaz, ona yeniden hidrasyon için yudumlamak için biraz enfalyt verdim ve daha iyi hissettim. Eşim çocukların sahip olduğu her şeyi alma eğiliminde olduğundan, yetişkinlerden biri hastalandığında enfalyte tutmaktan memnuniyet duyuyorum (başka bir şey kimseye söylemiyor ”¦)

Bir hata olarak rahat

İki küçük çocuğu olan herkesin kanıtlayabileceği gibi, çocukları hasta olduklarında “dinlenmek” için yatakta tutmak neredeyse imkansızdır. Oğlum Enflayte’den (ve bazı trollerden) sonra daha iyi hissetmesine rağmen, vücudunun tükendiğini ve dinlenmesi gerektiğini söyleyebilirim. Her iki çocuğu da yatağa koydum ve rehidrate ve şekerleme için bazı enfalyte yudumlarıyla (çok yalvarma ve yalvardıktan sonra), ikisi de çok daha iyi görünüyordu. Yenilenmiş, dinlenmiş ve güreşmeye hazır! (Küçük) evim için çok amaçlı ürünler ile ilgiliyim ve enfalyte’nin sıcak yaz günleri ve mide böcekleri için hidrasyonu geri kazanmaya yardımcı olmak için çalıştığını seviyorum.

Yaz eğlencesinden eğitimden okula döndüğümüzde ve geri dönme havuzuna döndüğümüzde, okul malzemeleriyle ilaçları ve oral elektrolit çözümlerini yeniden stokladığımızdan emin olduk. Enfalyte’yi tüm aile için yıl boyunca evde tutacağım.

[Olivia Howell’in fotoğrafları]

Bugün yayınımıza sponsor olduğunuz için Enfamilâ® Enfalyteâ® Oral Elektrolit Çözümüne tekrar teşekkürler. Tüm hikayeler ve görüşler bizimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *