Umutsuzca 5K Eğitim Arkadaşları

Nov 8, 2022 Uncategorized

Arıyor Çocuklarım Cuma günü bütün gün eşleşen Noel Jamies’lerinde kaldı. Bir ilkti. Yeni oyuncaklarla oynadık ve tekrar yatma zamanı gelene kadar kitap okuduk. Bir avantaj, “sabah hazırlanmak” ve “Yatağa Hazırlanmak” gibi geçişlerin, kimse bu sinir bozucu kıyafetleri değiştirmek zorunda kaldığında belirgin bir şekilde daha pürüzsüz olmasıdır.

Aşağı tarafta, biraz karıştırdık.

Neyse ki, aile beraberliği monotonluğumuz, ara sıra tweetler ve en iyi gal dostum Whitney ve onun astronot-üniform kaplı (konuşan kask ile!) Oğlu Julian’dan bir ziyaretle kısaca kesintiye edildi.

Julian ve Holden oturma odasının etrafında Noel Baba ve onların bireysel taşımacıları hakkında konuşurken tatil hediyeleri ve kar pantolonları değiştirdik.

Whitney araba yolumdan çıkarken, “Hey, bizi hangi yarışı taahhüt ettin?” Diye bağırdı.

Oh evet, Twitter, neredeyse unuttum.

Günün erken saatlerinde, diğer bazı blogcularla 5K çalıştırmanın iyi ve züppe olacağına dair anlaşmayı tweetledim. Benim gerçek sözlerim:

Bunu yapabiliriz, değil mi? Elbette, şimdi hiçbir şekilde koşmuyoruz, ancak 5k’ye hazır olmak için birkaç ayımız var. Ayrıca, şimdi Whit’e olan ikinci hediyem, onunla 5K koşusu için antrenman yapmak için dağınıklığa rehin verebilir.

Son olarak, Tech Mama’nın yeni koşu rutinini kutlamak için Kristen Chase’in Bay Area’ya yaklaşan ziyaretiyle çakışacak 5K koşusu arıyoruz ve karışıma birkaç daha #Shredhead ekledik. İşte şimdiye kadar bildiğim oyuncular: @Mublogger, @TechMama, @Mrsflinger, @sugarjones, @karidahlen ve @Linseyk.

Bunu yapabiliriz, değil mi? Herhangi bir kişi meydan okuma için bize katılmak istiyor mu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *